Havadis16.com - 20 Kasım 2018, Salı

Yıldırım’da büyük buluşma

28 Haziran 2015
Yıldırım’da büyük buluşma için yorumlar kapalı
Yıldırım’da büyük buluşma

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı münasebetiyle önemli bir etkinliğe daha imza attı. İlçe Başkanlığı, önceki dönem ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile yeni dönemde yönetimde olan teşkilat mensuplarının katıldığı geniş çaplı bir iftar yemeği düzenledi.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyon AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, önceki dönem ilçe başkanları Ahmet Er, Şakir Ermiş, Mümin Demir’in yanı sıra yüzlerce önceki ve yeni dönem teşkilat mensubu katıldı.

“ŞİMDİ BİRBİRİMİZE ESKİSİNDEN DAHA SIKI SARILACAĞIZ”

İftar organizasyonunda partililere seslenen İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, geçmişi çok eskilere dayanan önemli bir davanın günümüzdeki adresi olan AK Parti’nin sadece bir kesimin değil, tüm dava mensuplarının partisi olduğunun altını çizdi. Yazıcı; “Bu akşam gördüğümüz tablonun özeti AK Partili olmaktır. AK Partili olmak, bir olmak, iri olmak ve diri olmaktır. Biz her ne sebeple olursa olsun birbirimizden kopmadık, kopamayız. Bizlerin bir davası var. Bizler her zaman inandığı yolda yürüyen insanlarız. AK Parti hepimizin partisidir. Kimseyi ötekileştirmeden, kimseyi kırmadan, kimseyi bir kenara itmeden hep birlikte partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu partide asla eski ve yeni olamaz. Önceki dönem, şimdiki dönem ve gelecek dönem görev yapan büyüklerimiz vardır. Önceki dönemde görev alan büyüklerimiz dinlendirilir, sonraki dönemde mutlaka kendisine bir görev verilir. 13 yıldır Türkiye’nin makus talihini değiştiren bu anlayış, ülkemize daha çok uzun seneler hizmet vermeye devam edecek. Bizler de hep birlikte bu hizmet yarışında yerimizi aldık. Bundan sonra da önceki, şimdiki ve gelecekteki yöneticilerimiz kim olursa olsun, verilen görevleri en iyi şekilde hep birlikte yerine getirmeye gayret gösterektir. Gelinen noktada birbirimize her zamankinden daha çok sarılacak, her zamankinden daha çok çalışacak ve yine her zamankinden daha çok davamıza sahip çıkacağız. Bir birlikte güçlüyüz, birlikte AK Parti’yiz, birlikte Türkiye’yiz” diye konuştu.

“BİZ 700 BİN KİŞİLİK BİR AİLEYİZ”

Yıldırım’ın Türk halkının kadim profilinin özeti olduğunu ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ise “Bizler de Yıldırım Belediyesi olarak bu profile layık olan hizmetler üretmek için çalışıyoruz. Projelerimizi bu yönde ilerletiyoruz. İnsan dostu belediyecilik hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bir yılda yaptığımız tüm çalışmaların temelinde yatan en önemli unsur budur. Birlikte yönetim anlayışını Yıldırım’da oturttuk. Bir yandan fiziki çalışmaları yaparken, diğer yandan da kültürel ve sosyal alanda insanlarımızı hayata hazırlayacak adımları atıyoruz. Zaten bu değerlerin özü genetik yapımızda var. Biz 700 bin kişilik bir aileyiz. Bu aileye layık olduğu hizmetleri sunmak için de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki 3,5 yıllık süre içerisinde çok daha büyük adımlar atacağız. Sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin örnek olacağı projeleri ilçemizde inşallah hayata geçireceğiz. Bugün bir araya geldiğimiz bu örnek iftar organizasyonu için İlçe Başkanımıza ve teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İftar programının sonunda önceki dönem ilçe başkanları Ahmet Er, Şakir Ermiş ve Mümin Demir de teşkilat mensuplarına kısa birer konuşma yaptılar. Düzenlenen iftar programının önemine işaret eden önceki dönem ilçe başkanları, Başkan Hüdayi Yazıcı’ya organizasyon için teşekkür ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.