Havadis16.com - 21 Mayıs 2018, Pazartesi

Onur Market, Şaypa’nın alımına ilişkin süreci başlattı

29 Ağustos 2016
Onur Market, Şaypa’nın alımına ilişkin süreci başlattı için yorumlar kapalı
Onur Market, Şaypa’nın alımına ilişkin süreci başlattı

Onur Market ile Şaypa Alışveriş Merkezleri A.Ş arasında, pay alım ve satımına ilişkin süreç başladı. Şaypa Alışveriş Merkezleri A.Ş’yi temsil eden tüm paylarının devirleri, gerekli işlemler ile tüm yasal izinlerin alınmasını müteakip gerçekleşecektir.

Fiyatta, Kalitede, Lezzette, Tazelikte ve Hizmette “Onur Sözü”nü prensip edinmiş, %100 yerli sermayesiyle 20 yıldır binlerce kişiye istihdam sağlayan, ülkemizin bulunduğu zorlu koşullarda dahi, yatırımlarına devam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunan Onur Market, etik ve ticari ilkelerinden asla taviz vermeyen duruşuyla bugün Bursa’nın lideri olan Şaypa marketlerin satın alımına ilişkin süreci başlatarak Marmara Bölgesinde büyümesini sürdürecektir.

Özen Şirketler Grubu;

36 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesiyle, süpermarket mağazacılığında ilk mağazasını 1996 yılında “Onur” adı ile açmıştır. Bugün İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ olmak üzere 4 ilde ve tüm ilçelerinde 83 Onur mağazası, 2.600 personeli ile yıl da 35.000.000 müşteriye hizmet veriyor.

Onur, Özen Gayrimenkul, Onurca, Onursal Tarım, İnaş Yapı ve Ayşe Hatun Özen Vakfı markalarını çatısı altında toplayan Özen Grup, İstanbul ve Trakya da bulunan lojistik merkezleri, Monet Et Entegre Tesisi ve Rapata Unlu Mamüller üretim tesisleri ile üretilen yüzlerce ürünü kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve uygun maliyetli şekilde müşterisinin beğenisine sunuyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.