Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

3 büyüklerden Demirel’e veda mesajı

17 Haziran 2015
3 büyüklerden Demirel’e veda mesajı için yorumlar kapalı
3 büyüklerden Demirel’e veda mesajı

Spor dünyası 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatı dolayısıyla taziye mesajları yayımladı.

Sporun dev temsilcileri Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu da hayatını kaybeden 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için taziye mesajları yayımladı.
Demirel için yayımlanan mesajlar şöyle:

BEŞİKTAŞ
Kulübümüzün 14683 sicil numaralı genel kurul üyesi, 9. Cumhurbaşkanı ve Türk siyasetinin duayen ismi Süleyman Demirel’in vefatı, kulübümüzü ve camiamızı derinden üzmüştür.
Türkiye’ye ve Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunan, ülkemizin gelişmesinde büyük rol oynayan merhum Süleyman Demirel’e Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve milletimize başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE
Türkiye Cumhuriyeti’nin 9. Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik.
Merhum Süleyman Demirel’e Allah’tan rahmet, başta Demirel Ailesi olmak üzere, merhumun yakınları, sevenleri ve ulusumuza baş sağlığı dileriz.

GALATASARAY
9. Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
9. Cumhurbaşkanı ve eski başbakanlarımızdan Süleyman Demirel’in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
Merhum Süleyman Demirel’e Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve milletimize başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.