Havadis16.com - 19 Aralık 2018, Çarşamba

AK KADINLAR YENİ YIL İÇİN ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR

12 Ocak 2016
AK KADINLAR YENİ YIL İÇİN ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR için yorumlar kapalı
AK KADINLAR YENİ YIL İÇİN ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR

AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu ve Komisyon üyeleri ‘El Ele Gönül Gönüle Biz Beraberiz’ temalısıyla düzenlenen danışma toplantısında bir araya geldiler. Düzenlenen toplantıya AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak’ın yanı sıra birçok STK başkanı ve kadın muhtar katıldı. AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği ‘El Ele Gönül Gönüle Biz Beraberiz’ temalı danışma toplantısında konuşan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, “AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı olarak 2016 yılında hayata geçirmek istediğimiz ciddi projeler var. Bu projeleri siz değerli kadınlarımızla birlikte yürüteceğiz. Kadına hak ettiği değeri veren bir siyasi parti olarak kadınlarımızın toplumun bilinçlenmesi ve gelişmesinde büyük rol oynadığını düşünüyoruz” dedi. 2016 yılının yeni zaferlerin habercisi olacağını dile getiren Celil Çolak, “Nilüfer’i aklanmasında kadınlarımız kilit rol oynayacaktır” ifadelerini kullandı.

Beşevler Burfaş Tesisleri’nde düzenlenen danışma toplantısında, STK başkanları ile kadın muhtarların görüş ve önerilerini dinleyen AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Durak ise, programın ortak akıl oluşturma noktasında yararlı ve bir o kadar da katkı sağlayıcı olduğunu söyledi.

Programın sonunda, yeni yılda Nilüfer’de yeni başarılara imza atma dileğinde bulunan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, Kadın Kolları yönetiminin hazırlattığı pastayı misafirlerle birlikte kesti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.