Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

AK Parti Bursa’da seçime hazır

26 Ekim 2015
AK Parti Bursa’da seçime hazır için yorumlar kapalı
AK Parti Bursa’da seçime hazır

AK Parti İl Başkanlığı 1 Kasım Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala Merinos AKKM’de düzenlenlediği programla beş merkez ilçenin sandık koordinatörleri ile hazırlıklar değerlendirildi.

AK Parti İl Başkanlığı, seçim hazırlıkları kapsamında Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Kestel ve Gürsu  ilçelerinin sandık koordinatörleri ile toplantıda bir araya gelindi. İçişleri Geçmiş Dönem Bakanı Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, İl SKM Başkanı İbrahim Güney, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve yaklaşık 1500 sandık görevlisinin katıldığı toplantıda konuşan İçleri Geçmiş Dönem Bakanı Efkan Ala, ülkenin büyümesi ve istikrarın sürmesi adına çok önemli bir süreçten geçtiklerini  belirtti.1 Kasım Seçimleri’nde halkın istikrarı oylayacağına inandıklarını ifade eden Ala, tüm teşkilatları ile seçimlere hazır olduklarını vurguladı.

TORUN: BİZ HAZIRIZ…

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’da burada yaptığı konuşmada tüm teşkilatları ile sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar gerçekleştirdikleri programlara sahada olduklarını belirterek, “Halkımıza yeni dönemde projelerimizi ve her kesimden insanımızın yüzünü güldürecek seçim beyannamemizi anlatıyoruz. 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan ortaya çıkan tabloda bir yönetim boşluğu ortaya çıktığını sanarak ülkede kaos ortamı yaratmaya çalışanlara en güzel cevap Başbakanımız ve Sn. Ahmet Davutoğlu ve partimizin dik duruşu ile verildi. İnşallah tokat gibi bir cevapta 1 Kasım’da sandıklarda milletimiz tarafından verilecektir. Bunun için biz AK Parti Bursa teşkilatları olarak çok çalışıyoruz. Bu yolda sandık görevlilerimize de büyük iş düşüyor ve sandık görevlilerimizde 1 Kasım’a en iyi şekilde hazırlanıyor. İnşallah, 2 Kasım’dan itibaren halkımızın desteği ile büyük Türkiye hedeflerimize doğru koşmaya devam edeceğiz” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’de seçim günlerinde sandık çalışanlarının görevlerinin önemine vurgu yaparak, seçimlere hazırlık sürecinin başından sonuna kadar emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.