Havadis16.com - 21 Mayıs 2018, Pazartesi

AK Parti milletin sesi olmayı sürdürecek

15 Ağustos 2016
AK Parti milletin sesi olmayı sürdürecek için yorumlar kapalı
AK Parti milletin sesi olmayı sürdürecek

AK Parti Bursa Milletvekili, Anayasa ve İnsan Hakları Komisyonları Üyesi Av. İsmail Aydın, Türkiye’nin Partisi AK Parti’nin 15 yıllık mazisinin Türkiye’nin makûs talihini yendiği, milli iradesinin ülke yönetiminde tam anlamıyla söz sahibi olduğu bir dönem olduğunu söyledi. İsmail Aydın, “Milletin sesi Türkiye’nin partisi olan AK Parti 15 yıllık kutlu yürüyüşünde milli iradeye altın bir çağ yaşattı” dedi. İsmail Aydın AK Parti’nin 15’nci kuruluş yıldönümü vesilesiyle mesaj yayınladı. Milletvekili Aydın, yayınladığı mesajında şunları söyledi; “14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti her biri altın değerinde olan 15 yılı geride bıraktı. AK Parti kurulduğu andan itibaren 15 yıl boyunca adeta kilim dokurcasına büyük Türkiye’yi ilmek ilmek milletimizden aldığı güç, cesaret ve yetkiyle işledi. Şüphesiz bu ustalık ve maharet gerektiren bir süreçti. Bu süreçte birçok engel ve tuzakları ustamız hareketimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın engin cesareti, vatan ve millet aşkıyla, milletimizle birlikte aştık. Bu süreçte sürekli engellemeler ve ağır ihanetlerle karşı karşıya kaldık. Bunların en büyüğünü ise 15 Temmuz’da yaşadık. Cuntanın karşısına dikilerek milletimiz bir kez daha tarihine, vatanına, bayrağına ve devletine ne kadar yürekten ve asil bir bağla bağlı olduğunu ortaya koydu. Milletimizin tanklara karşı duruşu mazide bıraktığımız 15 yılda gönüllere dokunabildiğimizin açık bir göstergesidir. Yaşanan bu süreçte milletimizin duruşu AK Parti’nin millet tarafından ne derece kabul ve teveccüh gördüğünü de ortaya koyuyor. AK Parti daha önce hiçbir siyasi harekete nasip olmamış bir kollama ve korumayı milletimizden görmüştür. Çünkü AK Parti bir Millet hareketidir. AK Parti’nin duruşu bu aziz milletin asil duruşudur.

Kuruluş felsefesinde olduğu gibi kurulduğu günden buyana milletimizin talepleri doğrultusunda 15 yılı geride bırakan ve milletle birlikte yürüyen bu hareket yine milletin emrinde gece gündüz demeden ülke ve millet aşkıyla kutlu yürüyüşünü sürdürecektir. Bu asil millet var oldukça kutlu yürüyüşü hiçbir güç durduramayacaktır. Allah’ın izniyle AK Parti bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada daha büyük bir sevda ile gerek içerde ve gerekse dışarıda Dünya’da mazlumların umudu, İslam coğrafyasının yükselen sesi olmaya devam edecektir.

AK Parti, Mazlumlara yoldaş, gariplere sırdaş oldu. Umutsuz ülkeme umut, mazlum milletime destek için, Ak Parti doğdu. Ak Parti milletimizin kurduğu hareketin adıdır.Kurulduğu günden bu yana, milletimizle el ele yürüyen kadroların adıdır. Diklenmeden dik duran, mütevazı, halkından hiç kopmadan yol almayı hedefleyen ak parti sadece siyasi bir oluşum değil, bu milletin en has davasını kendine şiar edinen bir erdemliler hareketidir. Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle var olmaya ve milleti için var olmaya devam edecektir.

Bu kutlu yürüyüşe gönül veren emek veren tüm vatan, bayrak, devlet ve millet sevdalılarını yürekten selamlıyorum. Bu kutlu yürüyüşte hayatını kaybeden değerli kardeşlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. Bu aziz millet bu topraklarda dimdik ayakta durduğu sürece AK Parti milletin sesi olmayı sürdürecektir. Türkiye’nin partisi olan AK Parti 15 yıllık şanlı mazisinde olduğu gibi yine milli iradeye altın çağlar yaşatma ve Türkiye’yi lider ülke yapma hedefinden sapmadan yoluna devam edecektir. Umudumuzun kaynağı Yüce Allah gücümüzün kaynağıysa milletimizin dualarıdır” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.