Havadis16.com - 13 Aralık 2018, Perşembe

AK Partili Cankılıç Mudanya’da halkla buluştu

8 Ekim 2015
AK Partili Cankılıç Mudanya’da halkla buluştu için yorumlar kapalı
AK Partili Cankılıç Mudanya’da halkla buluştu

Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Cennet Cankılıç, Mudanya’da hem basınla hemde vatandaşlarla buluştu. Türkiye’nin kritik bir eşikten geçtiğini anlatan Cankılıç, 1 Kasım seçimlerinin ülke için istiklal ve istikbal anlamı taşıdığını kaydetti.

Mudanya programına basın mensuplarıyla düzenlenen buluşmayla başlayan Milletvekili Adayı Cennet Cankılıç’a İl Başkan Yardımcısı Murat Ünal, Mudanya Ak Parti İlçe Başkanı Erdal Kaya ve parti yetkilileri eşlik etti. İstasyon Sosyal Tesisleri’nde açıklamalarda bulunan Cankılıç, AK Parti’nin 13 yıldır ülkeye ve millete hizmet etmek için gecesini gününe kattığını belirterek, ülkenin bu süreçte geldiği noktanın ortada olduğunu söyledi. Türkiye’nin büyük hedeflere yürüyüşünü engellemek isteyenlerin gerek 7 Haziran öncesi gerekse seçimlerin hemen ardından kirli oyunlarını sergilemeye başladığının altını çizen Cankılıç, milletin buna izin vermeyeceğini ve Ak Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde yeniden tek başına iktidara geleceğini savundu.

Milletvekili seçilip Bursa’yı TBMM’de temsil etmesi durumunda Bursalıların tüm istek ve sıkıntılarını ilgili makamlara taşıyacağını ve takipçisi olacağını anlatan Cankılıç, Ak Parti’de siyaset yapmanın bir millet memleket sevdası olduğunu, bu noktada ne görev verilirse her zaman o görevi layıkıyla yerine getirmenin çabası içinde olduklarını aktardı.

Cankılıç basın toplantısının ardından Mudanya’da esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ev ziyaretleri ile de vatandaşın nabzını tutan Cankılıç, okul aile birlikleri ve Siyah inci derneği yöneticileriyle de bir araya gelerek onların istek ve sorunlarını dinleyerek görüş alış-verişinde bulundu. Cankılıç ve ekibi Mudanya’daki çalışmalarını Aydınpınar Köyü’ne yaptıkları ziyaretle noktaladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.