Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Akalın’dan rakiplerini çıldırtacak paylaşım

19 Haziran 2015
Akalın’dan rakiplerini çıldırtacak paylaşım için yorumlar kapalı
Akalın’dan rakiplerini çıldırtacak paylaşım

Demet Akalın’ın yeni albümü “Pırlanta” piyasaya çıktı! Ünlü Popçu Demet Akalın müzikseverlerle buluşan 13 şarkılık “Pırlanta” albümünün ilk klibini söz ve müziği Sinan Akçıl’a, düzenlemesi Volga Tamöz’e ait “Ders Olsun” adlı şarkısına çekti.

Heyecanlı olduğunu ve albümüne çok güvendiğini sık sık dile getiren sanatçı, rakiplerini çıldırtacak paylaşımlar yapmayı da ihmal etmedi. Albümünün çıkar çıkmaz bir numaraya yükseldiğini dile getiren Demet Akalın “İtunesda hemen 1 numaraya yükselmişiz, bekleyen şarkılarıma değer veren güzel paylaşımlar yorumlar, yorumlar için Allah razı olsun sizi seviyorum.” yorumunu Gülşen ve Ajda Pekkan’ı geçtiğini gösteren görsel ile paylaşınca, “Demet Akalın yine rakiplerini çıldırtıyor.” yorumlarına neden oldu.

PIRLANTASINI İLK KEZ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMIŞTI

Albümü çıkmadan önce sık sık tanıtım yapan Demet Akalın, albüme adını veren Pırlanta ve diğer şarkıların nakaratlarını sosyal medyadan paylaşmış, hayranlarına büyük jest yapmıştı. Demet Akalın’ın büyük jesti olarak nitelendirilen bu durum başta hayranları olmak üzere müzik severler tarafından sevinçle karşılanmı, bazı takipçileri tarafından “ramazan hediyesi” olarak değerlendirilmişti.

kaynak:mynet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.