Havadis16.com - 20 Ekim 2018, Cumartesi

Aktürk’ten sağlık personeline 14 Mart ziyareti

14 Mart 2013
Aktürk’ten sağlık personeline 14 Mart ziyareti için yorumlar kapalı
Aktürk’ten sağlık personeline 14 Mart ziyareti

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk,belediye başkan yardımcıları Dr. kartal Saldırış ve Seçil Pınar İncecik, belediye meclis üyeleri Münir Eroğlu, Gündüz Güler, Atilla Kurtuluş, Belediye Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Neval Şahin ve AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Kadir Kahraman Tıp Bayramı nedeniyle devlet hastanesini ve Mudanya da hem de Güzelyalı mahallesinde ki aile hekimliklerini ziyaret ederek  14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarının günlerini kutladılar. Belediye başkanı Aktürk önce belediye binasında aynı zamanda doktor olan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kartal Saldırış’ın Tıp Bayramı’nı kutladı.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve beraberindekiler daha sonra Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi, Mudanya ve Güzelyalı’da bulunan Sağlık Ocakları’ndaki aile hekimi doktorları, hemşire ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak sağlık personeline karanfil, fular ve kravat hediye etti.

Mudanya Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Murat Öztürk’ü makamında ziyaret eden Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk,” Dünya’da ve Mudanya da tüm vatandaşların sağlığı için bu kutsal görevi yerine getiren tıp camiamızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Bundan sonraki yaşantılarında da sağlık, huzur ve uyum içerisinde her zaman olduğu gibi Mudanya’ya ve Mudanya Halkına yakışır bir şekilde çalışmalarını devam ettirmeleri dileklerimi sunuyorum. İnşallah bu yıl sonu ile Mudanya’da yaşayan halkımızın hizmetine girecek olan son derece modern 100-150 yataklı Aydınpınar köyü sırtlarında ki yeni hastanemiz ile Mudanyalı vatandaşlarımıza sağlık hizmetini de yerine getirmiş olacağız’’ dedi.

Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve beraberindekilerin  ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Dr. Murat Öztürk’de,”Tüm tıp camiasını hatırlayıp bu nazik ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımız Hasan Aktürk’e ve heyetine teşekkürlerimi sunuyorum. Yapımı devam eden ve 2013 yılı sonunda hizmete girecek olan yeni Mudanya Devlet Hastanesi ile Mudanyalılara sağlık açısından daha iyi ve daha kaliteli sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.”dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.