Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

Ali Bostancı İnşaat’ın projeleri Arap turistlerin ilgi odağı oldu

21 Mart 2013
Ali Bostancı İnşaat’ın projeleri Arap turistlerin ilgi odağı oldu için yorumlar kapalı
Ali Bostancı İnşaat’ın projeleri Arap turistlerin ilgi odağı oldu

“Bursa dağ, deniz, yeşil ve termal olanaklarıyla Arap turistlerin tercih ettiği kentlerin başında geliyor “ diyen Ali Bostancı İnşaat Genel Müdürü Sayın Sedat Kızılcıklı, “konforlu, güvenli ve estetik konut projeleriyle öne çıkan Şirketimize, Bursa’da konut sahibi olmak isteyen Arap Ülke vatandaşları da ilgi göstermeye başladı. Hamitler 20. Etap projemizden dublex bir  daire alan Kuveytli Habash Ailesi’nin de Ali Bostancı İnşaat’ı tercih etmesi, bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.” dedi.

 

Arap Ülkelerinin gösterdikleri bu ilgiden memnun olduklarını ifade eden Genel Müdür Sedat Kızılcıklı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bursa ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

 

Ali Bostancı İnşaat’ın son derece kullanışlı ve konforlu ürettiği dairelerden birine sahip olmak ve Bursa’da yaşayacak olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Abdulsalam Habash, kendisi gibi Bursa’da ev sahibi olmak isteyen Kuveyt vatandaşlarına da Ali Bostancı İnşaat’ı tavsiye edeceğini söyledi.

 

Bursa’da 30 yıldır prestijli, depreme dayanıklı konut üreten Ali Bostancı İnşaat, bugüne kadar 7.000’i aşkın konutu sahiplerine teslim ederek, binlerce ailenin mutluluğuna ortak oldu. Yılda 1.000 konut üretir duruma gelen Şirket, Bursa’da 2012 yılı Kurumlar Vergisi sıralamasında 11. olarak, inşaat sektöründeki gücünü ortaya koydu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.