Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Alper Taban güven tazeledi

8 Haziran 2018
Alper Taban güven tazeledi için yorumlar kapalı
Alper Taban güven tazeledi

İnegöl Belediyespor’da tek liste ile gidilen olağan üstü genel kurulda, Belediye Başkanı Alper Taban yeniden Başkanlığa seçildi.

Alinur Aktaş’ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı sürecinin ardından İnegöl Belediye Başkanlığına seçilen Alper Taban Başkanlığında çalışmalarını devam ettiren İnegöl Belediyespor, sezonun sona ermesinin ardından yeni yönetimi oluşturmak için olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirdi.

Kulüp tesislerinde tek listeyle gidilen olağanüstü kongrede, Başkan Alper Taban yeniden İnegöl Belediyespor Başkanlığına seçildi.

Kongrenin ardından açıklama yapan Taban, şöyle konuştu: “Belediyespor’umuz kurulduğu günden bu zamana kadar büyük başarılara imza atarak ilçemizin tanıtımında büyük rol oynadı. Malumunuz geçtiğimiz yıl tarihimizde ilk defa Balkan Kupasına katıldık ve kupayı kazandık. Ekibimiz Efeler liginde söz sahibi bir takım olduğunu bu kupayı kazanarak bir kez daha göstermiş oldu. İnşallah bu sezon daha iddialı bir ekip kurmak için çalışmalarımıza başladık. Bilindiği gibi daha önce A takım antrenörlük görevi için eski milli voleybolcu Gökhan Öner ile anlaşmaya varmıştık. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapacağımız transferlerle güçlü bir ekip kurup, ilçemizi Efeler Liginde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Ben yönetimimize yeni dahil olan arkadaşlarımıza hoş geldiniz derken, geçmiş dönemlerde görev alan tüm arkadaşlarımıza da kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

BELEDİYESPOR’UN YENİ YÖNETİMİ
Alper Taban başkanlığındaki yönetim ise şu isimlerden oluştu: Eşref Yiğit, Nuhi Solak, Şakir Furkan Baştürk, Rıdvan Kocaağa, Hüseyin Orhan, Eyüp Beyhan, Yasin Altuntepe, Bülent Tanrıkulu, Musa Şeşka, Uğur Şencan, İrfan Kapdan, Oktay Can, Ramazan Yılmaz, Samet Akın, Korhan Kaynakçı, Tolga Kaya ve Bilal Sivik.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.