Havadis16.com - 19 Şubat 2018, Pazartesi

ALTEPE’YE TEŞEKKÜR BELGESİ

31 Mart 2016
ALTEPE’YE TEŞEKKÜR BELGESİ için yorumlar kapalı
ALTEPE’YE TEŞEKKÜR BELGESİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye ‘eğitim öğretim hayatına sağladığı katkılar nedeniyle’ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından teşekkür belgesi verildi.

Başkan Altepe, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ağırladı. Ankara Yolu’ndaki yeni başkanlık binasında gerçekleşen görüşmede, bakanlığın Başkan Altepe adına gönderdiği teşekkür belgesi takdim edildi. Bakanlık adına belgeyi Başkan Altepe’ye veren İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, “Biz sizin bize verdiğiniz tüm destekleri toplayarak bir rapor hazırladık ve isminize teşekkür belgesi verilmesi zorunluluğu doğdu” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise gösterilen hassasiyet nedeniyle bakanlık yetkililerine teşekkür etti. Belediyenin en önemli misyonunun Milli Eğitim’e katkı sağlamak olduğunu dile getiren Başkan Altepe, 17 ilçenin tamamında gençlerin en iyi şekilde yetişmesi ve okulların fiziki durumlarının her açıdan iyileştirilmesini görev bildiklerini ifade etti. Bu anlamda Büyükşehir-Milli Eğitim ortaklığında güzel organizasyonlara imza attıklarını belirten Başkan Altepe, “Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda gençler, her şeyin en iyisine layık. Ben de verilen bu değer nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve bakanlık yetkililerine teşekkür ediyorum. Büyükşehir olarak her zaman Milli Eğitim camiamızın yanındayız” diye konuştu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.