Havadis16.com - 23 Ekim 2018, Salı

Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri 29 Martta sahiplerini bulacak

14 Mart 2013
Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri 29 Martta sahiplerini bulacak için yorumlar kapalı
Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri 29 Martta sahiplerini bulacak

KÜKÜRTLÜ LIONS KULÜBÜ ÜYELERİ ALTIN ASLAN MESLEK BAŞARI ÖDÜL TÖRENİNE HAZIRLANIYOR 

Bursa Kükürtlü Lions Kulübü üyeleri, Sinpaş GYO Bursa Modern’in katkılarıyla IV. Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri Töreni’ni 29 Mart 2013 Tarihinde Hilton Otel’de gerçekleştirecek. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilecek ödül töreninde ünlü sanatçı Özcan Deniz sahne alacak.

Kükürtlü Lions Kulübü üyeleri ve Sinpaş GYO Bursa Modern Satış ve Pazarlama Yöneticisi Elif Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında konuşan Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Yeşim Onur, “Lions Alzheimer Sosyal Hizmet Evi ”projesi ve Özel Samanlı “İş Eğitim Okulu” yararına düzenlenecek IV. Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri yerel ve ulusal bazda olmak üzere 2 kategoride verilecek. Yerel bazda Bursa’mıza değer katan, istihdam sağlayan, başarılı iş kadını ve iş adamı ödülleri verilecek. Ulusal bazda Tiyatro ve Televizyon ödülleri kategorisinde 14 dalda verilecek ödüller sahiplerini bulacak. Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri sosyal sorumluk projesiyle birleştirmekten mutluyuz” dedi.

Sinpaş GYO Bursa Modern’de gerçekleşen toplantıda sözü alan Sinpaş Pazarlama ve Satış Yöneticisi Elif Öztürk ise, çağın hastalığı Alzheimer hastaları ve hasta yakınları için düşünülen Lions Alzheimer Sosyal Hizmet Evi projesi gibi bir sosyal sorumluluk projesi içinde yer almaktan mutlu olduklarını söyledi. Öztürk, “Bursalı yardımseverler gibi biz de elimizi taşın altına koyduk” şeklinde konuştu.

Geceye destek veren ünlü sanatçı Özcan Deniz sahnede unutulmaz eserlerini seslendirecek. Geleneksel hale getirilen ödül töreni yardımsever Bursalılardan ilgi görüyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.