Havadis16.com - 24 Haziran 2018, Pazar

Arif Bayrak, “Tek hesabımız Mudanya’ya hizmettir”

1 Kasım 2013
Arif Bayrak, “Tek hesabımız Mudanya’ya hizmettir” için yorumlar kapalı
Arif Bayrak, “Tek hesabımız Mudanya’ya hizmettir”

Ak Parti’den Mudanya Belediye Başkanlığı’na aday adaylığına ilişkin resmi başvurusunu önceki gün yapan Mudanya Belediye Meclis Üyesi Arif Bayrak, kalabalık bir davetli grubuyla basın açıklaması yaptı. Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’ndaki açıklamaya Mudanya ve Güzelyalı’nın yanı sıra Tirilye Beldesi’nden gençler ve kadınların yoğun olduğu, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile köy ve mahalle muhtarları da katıldı.

 

İTİBARIMIZ MENFAATTEN ÖNEMLİDİR

 

Mudanya’nın her metrekaresinin kendileri için değerli olduğunu ifade eden Ak Parti Mudanya Belediye Başkan aday adayı Arif Bayrak, partizanlık gözetmeden adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde yerel kalkınmayı başarmak arzusunda olduklarını söyledi. Mudanya’yı marka kent yapma yolunda deniziyle, tarımıyla, tarih ve kültürel özellikleriyle turizm odaklı vizyon projelerle öne çıkaracak hizmetleri sunacaklarını kaydeden Bayrak, hizmetten başka hesabının olmadığını belirterek, “İtibarımız menfaatten önemlidir. Tek hesabımız Mudanya’ya hizmettir. Bizler yola çıkarken gönüller yıkmaya değil, gönüller almaya geldik” diye konuştu.

 

Konuşmasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e de övgüler yağdıran Bayrak, Ak Parti’nin 11 yıldır tek başına iktidarda kalmasının ve istikrarın sürmesinin en büyük sırrının makam, mevki ve koltuk sevdalısı olmayan insanlardan oluşması olduğunu söyledi. Bayrak, hizmet sevdalısı olarak çıktıkları yolda, Mudanya sevdasıyla çalışma sözü verdi.

 

Mudanya Belediye Başkan aday adayı Arif Bayrak, açıklama sonrasında Mudanya’da İmam Hatip Lisesi’nin kuruluşu, cami, sağlık ocağı ve emniyet müdürlüğü gibi hayır işlerinde yer alan müteahhit dedesi Adem Bayrak’ın elini öperek, kendisinden helallik istedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.