Havadis16.com - 16 Kasım 2018, Cuma

Arkadaşının iş yerini dualarla açtı

11 Temmuz 2018
Arkadaşının iş yerini dualarla açtı için yorumlar kapalı
Arkadaşının iş yerini dualarla açtı

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Kule Portatif Termal’in açılış kurdelesini AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yıldızer ile birlikte kesti.  Belediye Başkanı Osman Sargın’ın yıllar öncesine dayanan dostluğu ve birlikte güzel anıları olan değerli arkadaşı İsmail Kule’nin Kule Portatif Termal açılışına dostları ve yakınları katıldı.

Kilo vermek isteyenlere alternatif bir çözüm olan Nano Teknolojili Kule Portatif Termal Sistemi Tedavi Merkezinde Far-İnfrared  (Kızıl Ötesi Isı) ile oturduğunuz yerden yorulmadan parmağınızı kıpırdatmadan kilo vermeyi sağladığı belirtildi. 65 derece ısı ile vücudun içerisine 8 cm. girerek 30 dakika içinde 500 gr ile 1.600 gr arasında terleyip vücuttaki toksinleri, kimyasalları, yağları parçalayarak vücuttan dışarıya atılması sağlanmaktadır.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açılış öncesi yaptığı konuşmada ” Böyle güzel bir hizmetin sunulması gerçekten güzel bir olaydır. Tüm İznikliler adına teşekkür ediyorum.gerçekten sağlıklı bir olay, İlerleyen zamanlarda daha güzel daha iyi hizmet vermeye devam edecek. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.