Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

ASGD’den Keskin’e Fair-Play ödülü

18 Mart 2013
ASGD’den Keskin’e Fair-Play ödülü için yorumlar kapalı
ASGD’den Keskin’e Fair-Play ödülü

 

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’e bir ödül de spor camiasından geldi. Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Merkezi tarafından “Fair Play-2013” ödülüne layık görülen Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, spora ve sporcuya verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

FAIR-PLAY RUHU GÜNDEMDEN DÜŞMEMELİ

ASGD Genel Başkanı İbrahim Erdoğan ve yöneticileri Yıldırım Belediye Başkanı Keskin’i makamında ziyaret ederek ödülünü takdim etti. Erdoğan, Başkan Keskin ve ekibine spora verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Genel Başkan İbrahim Erdoğan, “Dostluk, kardeşlik ve barışın sembolü “Fair Play” ruhu gündemden düşmemeli. Fair Play’in her fırsatta ve özellikle de sportif projeler aracılığı ile insanlarımıza hatırlatılması gerekmektedir. Özgen Keskin’in spora katkıları bizler için çok önemli ve anlamlıdır, kendisine spora ve sporcuya verdikleri desteklerden ötürü bir kez daha çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

AMATÖRÜN YANINDA OLDUK

Fair Play-2013 ödülünü alan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, ASGD Genel Başkanı Erdoğan’a teşekkür ederek, “Yıldırım’a 12 futbol sahası kazandırdık. Amatör spora yaptığımız saha ve malzeme desteği ile her zaman kendilerinin yanında olduk. Yıldırım Belediyesi Spor Kulübü olarak hem amatör, hem de profesyonel birçok sporcu yetiştirerek, Bursa’dan ilk kez olimpiyatlara sporcu gönderdik. Ulusal ve uluslararası spor arenasında aldığımız derecelerle Yıldırım’ın Bursa’mızın adını duyurduk. Bunlar bizim için güzel kazançlar. Spora yaptığımız yatırım ve destekler bundan öncesinde olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Bu anlamlı ödül için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.