Havadis16.com - 25 Haziran 2018, Pazartesi

Aşkın Bedeli 1 Kasım yeni bölüm izle

1 Kasım 2013
Aşkın Bedeli 1 Kasım yeni bölüm izle için yorumlar kapalı

Aşkın Bedeli

Betül Ender’in gizli ilişkisini ortaya çıkarmaya kararlı.

Zeynep’in, Selen’in planını bozma girişimi hayalkırıklığıyla sonuçlanmıştır. Taner ve Selen bir kez daha işin içinden sıyrılmayı başarmışlar, üstelik Poyraz karısına karşı mahçup olmuştur. Poyraz kendini affettirmeye çalışırken, Taner ise elde ettikleri belgelerin mutluluğunu yaşamaktadır.

Önceki gece yaşananlardan sonra Betül, Ender’in başka biriyle ilişkisi olduğuna emin olmuştur. Ender’in bütün evi ayağa kaldıran kavgayı önemsememesi onu iyice çileden çıkartır.  Fakat Betül’ün pes etmeye niyeti yoktur, Canan’ın da yardımıyla Ender’in gizli ilişkisini ortaya çıkartmaya kararlıdır. Ender’in aklındaki tek şey ise Veda’ya tekrar ulaşabilmektir. Hayriye ile yüzleşmesinden bunun o kadar da kolay olmayacağını fark eder.

Özge hastalığın etkilerini henüz atlatamamış olsa da, Alper bir an önce Özge’ye Zeynep ve eski karısının arasındaki bağlantıyı anlatmak ister. Fakat Zeynep’in eve gelişi, işleri iyice karıştırır. Özge karşısında ölen yengesinin yüzünü gördüğünde, Alper Zeynep’in de gerçekleri öğrenmemesini engellemek zorundadır.

İşte yeni bölüm,

Aşkın Bedeli 1 Kasım yeni bölüm izle Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.