Havadis16.com - 25 Haziran 2018, Pazartesi

Aşkın Bedeli 11 Kasım yeni bölüm izle

11 Kasım 2013
Aşkın Bedeli 11 Kasım yeni bölüm izle için yorumlar kapalı

Aşkın Bedeli

Selen sevinçle Taner’e elde ettiği bilgiyi vermek isterken Poyraz’a yakalanmıştır. Selen’in Zeynep’i de işin içine dahil eden yalanı Poyraz tarafından şüpheyle karşılanır. Zeynep ise Poyraz’a karşı bir kez daha yalan söylemekten kaçınmak ister.

Cem ve Özge, Ferhat’ın kafesinde kapalı kalırken, Ferhat onları barıştırma planının yolunda gittiğini düşünmektedir. Kafeye döndüğünde ise Cem ve Özge’nin aralarının kolay düzelmeyeceğini görmüş olur.

Ferhat, tefecilerle yaşadığı sıkıntıda kendisine destek olan  Poyraz teşekkür etmek için onu kahvaltıya davet eder. Poyraz  ve Uğur’un gelecek olması Zeynep tarafından büyük bir heyecanla karşılanırken, Alper ise Zeynep’i Poyraz’la görmekten rahatsız olmaktadır. Kahvaltıya gelen davetsiz misafirlerin tatsız bir olay çıkarmasını engelleyen ise Poyraz olur.

Gülten arkadaşına ziyarete giderken, Selen’i de yanında götürmek ister fakat Selen’in önceliği Taner’e Mümtaz’ın hesaplarına ait gizli sorunun cevabının Taner’in babasının ismi olduğunu anlatmaktır. Taner ve Selen büyük bir adım attıklarını düşünürlerken, beklenmedik bir karşılaşma tekrar yollarının tıkanmasına sebep olacaktır.

İşte yeni bölüm,

Aşkın Bedeli 11 Kasım yeni bölüm izle Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.