Havadis16.com - 25 Haziran 2018, Pazartesi

Aşkın Bedeli 29 Kasım yeni bölüm izle

29 Kasım 2013
Aşkın Bedeli 29 Kasım yeni bölüm izle için yorumlar kapalı

Aşkın Bedeli

Gülten, kasayı boşaltmak için girdiği odada Mümtaz’la burun buruna gelmiştir. Taner ve Selen’e istediklerini vermek zorunda kalan Gülten, yaptığı ihanetin vicdan azabını yaşamaktadır.

Güzeller güzeli Zeynep artık Poyraz’ın da dikkatini çekmeyi başarmış, Veda’nın da yardımlarıyla partinin en güzel kadını olmuştur. Selen’in sürekli çıkarttığı sorunlar yüzünden aile hayatı kalmayan Poyraz, Zeynep’in Uğur’a davranış şekli ile bir kez daha etkilenir. Poyraz ve Zeynep arasındaki bakışmalar ise Selen ve Taner’in gözünden kaçmaz. Doktorluğa geri dönme işlemlerini bitiren Alper ise bu mutluluğunu Zeynep’le paylaşma hayalleri kurmaktadır.

Betül ise başına bela olan Dicle ile uğraşmaktadır. Betül’ün annesinin son zamanlarında yanında olan Dicle, Betül’ün geçmişindeki gizli sırrı eline geçirmiştir. Dicle’nin istekleri ise Betül’ü çileden çıkarır. Ender, şimdilik Veda’yı Betül’den saklamayı başarsa da Veda tekrar böyle bir maceraya atılmayı göze alamaz. Veda, bir kez daha her şeyden kaçmak ve Adana’ya dönmek üzere, eşyalarını toplamaya başlar.

Selen ve Taner’in isteklerini, içi yanarak da olsa yerine getirmeye çalışan Gülten kızı Sedef’i görmek istemektedir. Aksi durumda, Poyraz’a her şeyi anlatacaktır. Arkasından iş çevirildiğini anlayınca Selen’i takipe koyulur ancak bu kez gerçek can yakıcıdır. Gülten, duyacaklarına nasıl dayanacaktır?

İşte yeni bölüm,

Aşkın Bedeli 29 Kasım yeni bölüm izle Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.