Havadis16.com - 21 Ekim 2018, Pazar

Aslana kafa tutan cesur kedi

24 Haziran 2015
Aslana kafa tutan cesur kedi için yorumlar kapalı
Aslana kafa tutan cesur kedi

ABD’nin Colorado eyaletinde bir evin bahçesine inerek cam kapının önüne gelen dağ aslanına evin cesur kedisi kafa tuttu.

Kedinin aslana kafa tuttuğu video, kedinin sahibi tarafından amatör kamerayla kaydedildi. Cam kapının önüne gelen dağ aslanı kapının öbür tarafındaki kediye ulaşmaya çalışırken, kedi de dik dik aslana bakmayı sürdürdü. Dev patisini defalarca camın yüzeyine koyan aslan, istediğine ulaşamayınca tısladı. Ancak evin cesur kedisi buna rağmen duruşunu bozmadı.
Kedinin sahibi olan Amerikalı komedyen Tom Mabe, eşine şaka yaparak korkutmayı da ihmal etmedi. Kediye ulaşmaya çalışan aslanı görmesi için eşini çağıran Mabe, eşinin “Çocuklar nerede?” diye sorması üzerine, “Arka bahçede dışarıdalar” cevabını verdi. Eşi Melanie endişeli bir şekilde “Şaka mı yapıyorsun” diye sesini yükseltince gülmeye başlayan Mabe, “Sessiz ol kediyi korkutacaksın. Şaka yapıyorum, hala uyuyorlar” dedi.
Melanie’nin bağırması nedeniyle dikkati dağıldığı görülen dağ aslanı ise, ulaşamadığı kediye son bir bakış attıktan sonra evin etrafını çevreleyen ormana geri döndü.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.