Havadis16.com - 16 Aralık 2018, Pazar

Atalay’ın eşinden iyi haber

9 Haziran 2015
Atalay’ın eşinden iyi haber için yorumlar kapalı
Atalay’ın eşinden iyi haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, eşi Prof. Dr. Yıldız Atalay’ın sağlık durumuna ilişkin, “Bugün daha iyi, dün bizi korkuttu” dedi.

Atalay, Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan eşi Prof. Dr. Atalay’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Atalay, “Bugün daha iyi, dün bizi korkuttu. Acilen hastaneye getirdik, burada müdahale edildi. Ciddi bir risk atlatmış oldu” diye konuştu. Atalay, eşinin önceden bir şikayeti olmadığını belirterek, “Yoğun bakımda ama dün akşamdan bu yana olumlu. Çok daha olumlu hamdolsun” dedi.

“KALP KRİZİ GEÇİRDİ VE HALA YOĞUN BAKIMDA”
Gazi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Kadriye Altok ise, Atalay’ın eşi Yıldız Atalay’ın sağlık durumunun stabil olduğunu belirterek, “Dün yapılan anjiyografi sırasında kalbin ön duvarını besleyen iki duvara iki stent yerleştirildi. Hala yoğun bakımda medikal tedavisi devam ediyor. Genel durumu stabil diyebilirim. Önceden bilinen bir rahatsızlığı yoktu. Göğüs ağrısı şikayetiyle gelmişti acil servise, kalp yetmezliği bulguları vardı. Şimdi nispeten daha iyi, ama çok ciddi bir rahatsızlık geçiriyor. Halen yoğun bir şekilde tedavisi devam ediyor. Kalp krizi geçirdi ve hala yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Bir süre daha yoğun bakımda tutulacağı söyleniyor. Yıldız hoca aynı zamanda bizim Çocuk Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı Yeni Doğan Bilim Dalı Başkanı, çok sevilen ve sayılan bir öğretim üyesidir” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.