Havadis16.com - 22 Mayıs 2018, Salı

Atatürk caddesi yenileniyor

20 Ağustos 2016
Atatürk caddesi yenileniyor için yorumlar kapalı
Atatürk caddesi yenileniyor

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu Atatürk  Caddesi Yenişehir Kapıdan Yol ve Kaldırım Çalışmalarına start verdi. Kılıçaslan Caddesi ve Atatürk Caddesi İstanbul Kapı tarafındaki yol ve kaldırım çalışmaların bitmesinin ardından Yenişehir Kapıda çalışmalara başlandı.

 

Medeniyetler Başkenti İznik’teki çalışmalar hakkında konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ” Geldiğimiz günden itibaren İznik’in altyapısını ve üstyapısını tamamlamak üzereyiz. Yaklaşık 130 kilometrelik şehiriçi yollarını yeniden imar ettik. Kanalizasyon , Doğalgaz, Su ve Yağmur suyu giderlerini tamamlanmasını ardından yol ve kaldırım çalışmalarına başladık. Allah’a şükürler olsun ki Üst yapının da %90 ‘nını tamamlamış bulunuyoruz. Bu çalışmalarımıza her zaman destek olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve ekibine şükranlarımı sunuyorum. Bütün bu çalışmalar İlçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Ardından Başkan sargın ve ekibi Temizlik İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını yakından inceleyerek, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Çetin’ den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.