Havadis16.com - 16 Ekim 2018, Salı

Avukatın boğazını maket bıçağıyla kesti!

16 Mart 2013
Avukatın boğazını maket bıçağıyla kesti! için yorumlar kapalı
Avukatın boğazını maket bıçağıyla kesti!

Bursa’da bir kişi, iş yerine hacze gelen avukatın maket bıçağıyla boğazını kesti. Dehşete şahit olan icra memuresi şoka girerken, kanlar içinde kalan avukatı, saldırganın elinden hacizde görevli polisler kurtardı. 


Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı Mahallesi Huzur Sokağı üzerinde meydana geldi. Eskişehir Barosu avukatlarından 23 yaşındaki Erhan Aksoy, bir müvekkiline olan 7 bin 500 liralık borcunu ödemeyen nalburiye firması sahibi M.Ç.’nin işyerine hacze gitti. Bursa 7. İcra Müdürlüğü’nde görevli memur haciz işlemlerine başlarken, işyeri sahibi M.Ç. ile Avukat Aksoy arasında tartışma çıktı. Yanındaki maket bıçağını çıkaran M.Ç., avukat Aksoy’un boğazını kesti. Kanlar içinde kalan genç avukatı ölümden hacizde görevli polis memurları kurtardı. İlk müdahalesi olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından icra keşif aracında yapılan Aksoy, daha sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

HACİZ MEMURU ŞOKE GİRDİ
Yaşadıkları karşısında şoka giren Bursa 7. İcra Müdürlüğü’nde görevli memure ise saldırganın elinden polis tarafından kurtarıldığını söyledi. Dehşet anlarını anlatırken kendini ifade etmekte zorlanan mamurenin şahit olarak ifadesi alındı.
Hacizde görevli polis ekipleri tarafından gözaltına alınan M.Ç., ifadesinde kimseye borcu olmadığını söyledi. Söz konusu kişiye olan borcunu ödemesine rağmen hakkında haciz işlemi yapıldığını kaydeden M.Ç. sakin tavırlarıyla dikkat çekti. Zanlının alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.