Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

AYKIRI KUMPANYA NİLÜFER’DEYDİ

2 Mart 2016
AYKIRI KUMPANYA NİLÜFER’DEYDİ için yorumlar kapalı
AYKIRI KUMPANYA NİLÜFER’DEYDİ

Türkiye’nin yakın geçmişi, siyasi ve güncel olaylarını kendi üslubuyla değerlendiren Enver Aysever, kısa bir aradan sonra bir kez daha Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahne alarak hem güldürdü hem düşündürdü. Nilüfer Belediyesi, Enver Aysever’in farklı bir tarzla gerçekleştirdiği sahne gösterisi Aykırı Kumpanya’yı yoğun istek üzerine bir kez daha halkla buluşturdu. Türkiye tarihinde yaşanmış sosyal ve siyasal olayları müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Enver Ayserver’in gösterisi Nazım Hikmet Kültürevi’nde gerçekleşti.

Güncel olayları da hicivle sahneye taşıdığı için her seferinde kendini yenileyen Aykırı Kumpanya’da, Enver Aysever’in yanı sıra tiyatro ve dizi oyuncusu Demet Tuncer de 80’li yılların şarkılarıyla geceye renk kattı.

Büyük ilgi gören müzikli gösteri, kayda geçmiş görüntülerle de katılımcıları tarih yolculuğuna çıkardı. Gecede, Aysever ve ekibi, verdiği mesajlarla izleyenleri hem güldürürken düşündürdü. Aykırı Kumpanya orkestrasının özgün bestelerinin de yer aldığı gösteride Enver Aysever, davul çalarak da izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Enver Aysever ve ekibi, gecenin sonunda salonu tıklım tıklım dolduran katılımcılardan büyük alkış topladı.

Yoğun istek üzerine Nilüfer’de 4. kez sahne aldıklarını belirten Aysever, “Nilüfer izleyicisi bizim için çok özel. Tiyatroya gelip, tiyatro adabını bilerek izliyorlar. İyi ki buradayız” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.