Havadis16.com - 19 Ekim 2018, Cuma

Bakan Işık TSE Bursa’da

28 Mart 2015
Bakan Işık TSE Bursa’da için yorumlar kapalı
Bakan Işık TSE Bursa’da

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türk Standartları Bursa İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti.
TSE İl Koordinatörlüğü personeliyle düzenlendiği sohbet toplantısında Işık, “TSE önemli bir kuruluşumuz. Personelimiz de önemli görevler yapıyor. Yüzünüz sürekli gülsün. Sanayici ve işadamlarına seri hizmet verin” diye konuştu.
Işık, sanayinin niteliğini artırmak, dışa bağımlılığını azaltmak ve katma değerli üretimi gerçekleştirmeyi hedeflediklerini anlattı. Işık ve heyettekiler toplantının ardından TSE personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Toplantıya katılan BTSO Başkanı İbrahim Burkay ise, TSE Bursa İl Koordinatörlüğü’nün önemli projeler uyguladığına dikkat çekerek, “TSE’ye kentimize katmış olduğu değer için teşekkür ediyorum. En son yaptığımız kalite günleri organizasyonunda 4600 kişinin katıldığı ve iki hafta süren bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdik. İki adet kalite zirvesi düzenleyerek başarılı projelere birlikte imza attık” dedi.
Toplantıda ayrıca, TSE İl Koordinatörü Mustafa Karaman, Bakan Fikri Işık’a ve heyettekilere brifing vererek, faaliyetlerini anlattı. Karaman, 24 saat esasına göre çalışmaların yürütüldüğü TSE İl Koordinatörlüğü’nde işletmelerin her türlü taleplerinin çok hızlı bir şekilde karşılandığını vurguladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.