Havadis16.com - 23 Eylül 2018, Pazar

BANDONUN JESTİ KADINLARI ŞAŞIRTTI

8 Mart 2016
BANDONUN JESTİ KADINLARI ŞAŞIRTTI için yorumlar kapalı
BANDONUN JESTİ KADINLARI ŞAŞIRTTI

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinde İstiklal Marşı için tören alanında yerini alan Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı, törenin ardından etkinliğe katılan tüm kadınlara karanfil dağıtarak, katılımcıların gönlünü fethetti.

Milli bayramların yanı sıra sevgililer günü, anneler günü ve yılbaşı kutlamaları gibi farklı etkinliklere birbirinden güzel parçalarıyla renk katan Bursa Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de fark yarattı. Heykel’deki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen kutlama programında saygı duruşu ve İstiklal Marşı için görevlendiren Bando Takımı, alana yine hazırlıklı geldi. Tören programın uygun olarak görevlerini yerine getiren Bando Takımı, tören sonunda katılımcı kadınlara sürpriz yaptı. Yanlarında getirdikleri karanfilleri, törene katılan kadınlara dağıtan Bando Takımı, tüm kadınların kadınlar gününü kutladı. Bandocuların karanfilli kutlaması, tüm kadınların yüzünde gülümseme oluştururdu.
Bursa Büyükşehir Bando Takımı olarak her zaman farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını dile getiren Bando Şefi Şaban Gülşen, “Bu programda da sıradan bir şekilde İstiklal Marşı’nı çalıp, ayrılmak istemedik. Bir gün önceden çiçeklerimizi hazırlayıp, bayanlara böyle bir jest yapmak istedik. Çiçek dağıttığımız kadınlar, çok mutlu oldu, bize çok teşekkür etti. Biz de Bando Takımı olarak tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.