Havadis16.com - 16 Ocak 2019, Çarşamba

Başakşehir’in koreografisi sosyal medyada tepki çekti!

19 Mart 2018
Başakşehir’in koreografisi sosyal medyada tepki çekti! için yorumlar kapalı
Başakşehir’in koreografisi sosyal medyada tepki çekti!

Sosyal medya kullanıcıları, Emre Belözoğlu ve Arda Turan’ın yer aldığı koreografide Atatürk’ün olmamasını sert bir dille eleştirdiler.

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Medipol Başakşehir, sahasında Beşiktaş’ı 1-0 yenerek lider Galatasaray ile arasındaki puan farkını 1’e indirdi. Ancak en az maç kadar, futbolcular sahaya çıktığında açılan koreografi gündeme oturdu.

Türkiye haritası şeklinde açılan Türk Bayrağı’nın üzerine Medipol Başakşehirli oyuncuların asker selamı verdiği koreografide Seyit Onbaşı’nın mermisini kaldırdığı an simgelenirken, koreografinin diğer kısmında ise Çanakkale’de küçük yaşta şehit olmuş askerlere yer verildi.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

* Başakşehir’in ‘Çanakkale Koreografisi’nde Cevat Paşa, Mustafa Kemal Atatürk yok Emre Belözoğlu var. Kaldı ki kullandıkları görseldeki “iki kişinin” Çanakkale Savaşı ile alakası yok. Yazıktır, 18 Mart 1915’i doğru analiz etmek yerine neden onu hamasete boğarız

* Başakşehir’in Çanakkale koreografisinde Emre Belözoğlu var Mustafa Kemal Atatürk yok. 15 temmuz İçin böyle bir şey yapılsa Recep Tayyip Erdoğan’ı Yok sayabilirmisiniz?

* Mustafa Kemal Atatürk’ün Emre Belözoğlu kadar yeri yok mu Çanakkale savaşını anlatan bu Koreografide?

* Başakşehir’in kareografisinde Emre Belözoğlu var Mustafa Kemal ATATÜRK yok 🤔

* Atatürk’ün olmadığı karede Emre Belözoğlu ve Arda Turan var öylemi yazık sanırım devletin parası buna yetti (manidar)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.