Havadis16.com - 15 Ağustos 2018, Çarşamba

Başarı gençlerden ödülleri Aktaş’tan

28 Mayıs 2014
Başarı gençlerden ödülleri Aktaş’tan için yorumlar kapalı
Başarı gençlerden ödülleri Aktaş’tan

 

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol Turnuvası’nda 2013-2014 yılı şampiyonu olan Cerrah İlk ve Ortaokulu sporcularını kabul eden İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gençleri kutlayıp ödüllendirdi.

Cerrah Voleybol takımının 14 sporcusu ile okul yönetimini kabul eden İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  23 Mayıs’ta Bursa Özel Tan Koleji ile oynanan maçı 2-0 kazanarak, Bursa birinciliği elde eden öğrencilere seslenen Aktaş; “Çok değerli Cerrah okul müdürümüzü değerli öğretmenlerimizi ve kısa bir süre önce önemli başarı elde eden sporcularımızı, öğrencilerimizi misafir ediyoruz. Bugün çocuklarımızı hem misafir edelim, hem onlarla sohbet edelim hem de ödüllendirelim istedik. Başarı varsa ödül de vardır. Bugüne kadar, belediye olarak her türlü başarıyı ödüllendirmeye gayret etik. Bugünde voleybol turnuvasında Bursa Birinciliği elde eden Cerrah Okulu voleybolcularına kol saati hediyemiz olacak. Ben çocuklarımızı, onların anne ve babalarını, öğretmenlerini kutluyorum” dedi.

VOLEYBOL GELİŞİYOR

İnegöl’de voleybol sporunun her geçen gün geliştiğini, su anda da antrenör eğitimi ile ilgili bir çalışmanın da hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Aktaş, “Tabi Belediyespor’un önemli çalışmaları var. Salon sporları, başta voleybol olmak üzere İnegöl’de her geçen gün yayılıyor. Aileler bu tür sporları takip ediyor ve çocukların eğitim ve öğretim hayatları devam ederken beraberinde de iyi birer sporcu olması adına ailelerin de emek ve gayretleri var” dedi. Okulun bundan sonraki süreçte daha önemli başarılara, daha önemli çalışmalara imza atması temennisinde bulunan Aktaş, “Bu vesileyle de tüm sporseverlere sevgiler, saygılar sunuyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.