Havadis16.com - 10 Aralık 2018, Pazartesi

“BAŞARILARIMIZDA TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ VAR”

25 Ocak 2016
“BAŞARILARIMIZDA TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ VAR” için yorumlar kapalı
“BAŞARILARIMIZDA TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ VAR”

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “Osmangazi ilçesi olarak biz büyük bir aileyiz. Son seçimde de bu aile büyüklüğünü istikrara destek vererek bir kez daha gösterdi. Biz de bu büyük aileye layık olabilmek için bir günümüzü bile boş geçirmeden ilçemize değer katmak için gayret göstereceğiz” dedi.

BÜYÜKŞEHİRİN DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSEDİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe’nin desteklerini de her zaman yanlarında hissettiklerini vurgulayan Yılmaz, “Büyükşehir Belediye başkanımız, gerek seçim döneminde, gerekse de seçim dışında bize hep destek oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Birlikte ilk günkü heyecanımızı yitirmeden şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ALTEPE: BAŞARILARIMIZDA TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ VAR…

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de elde edilen başarılarda AK Parti teşkilatların yoğun emeği olduğunun altını çizerek, “Geçmişte hayal bile elde edilemeyen projeler hayata geçiyorsa bunda AK Parti teşkilatlarımızın yoğun emeği vardır.  O yüzden tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz. Bugün Osmangazi ulaşımdan eğitime, alt yapıdan spora kadar yatırımlarımızdan önemli bir pay alıyor. Bunu sizlerle ve halkımızın desteğiyle gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

“BAŞARILARIMIZDA TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ VAR” Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.