Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Başkan Aktaş’tan kurum müdürlerine ziyaret

13 Mart 2013
Başkan Aktaş’tan kurum müdürlerine ziyaret için yorumlar kapalı
Başkan Aktaş’tan kurum müdürlerine ziyaret

 Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ kurum ziyaretleri kapsamında İnegöl’de hizmet veren Akbank ve Finasbank şube müdürlerini ziyaret etti. Başkan Aktaş ziyaretin geciken bir iade-i ziyaret ve nezaket ziyaretinin yanı sıra, banka müdürleri ile İnegöl ve ülke ekonomisiyle alakalı değerlendirme yapmak adına bir araya gelme olduğunu belirtti.

Bankaların şube müdürlerini makamlarında ziyaret ederek sohbet eden Aktaş, İnegöl’de yapılan hizmetler ve hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgi verdi. Kurumlar arası işbirliğin vatandaşın yararına olduğuna dikkat çeken Aktaş, “Bütün kurumlarla işbirliği içerisinde çalışmaya gayret ediyoruz. Sonuçta hepimiz hizmet için çalışıyoruz. Banka çalışanları stresli bir çalışma ortamında görev yapıyorlar, kendilerine ve ekibine kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

İnegöl’ün sanayisiyle, ekonomisiyle, mobilyasıyla gerçekten güçlü ve birçok ilden daha önemli bir konjonktüre sahip ilçe olduğunun altını çizen başkan Aktaş; “Tabi bunu güçlü kılan, önemli kılan konulardan bir tanesi de İnegöl’deki finans kuruluşlarımız” dedi.  Akbank ve Finasbank’ın ismi ve hizmet kalitesi itibariyle rüştünü gerek İnegöl’de, gerek ülke çapında ispatlamış önemli iki kurum olduğunu belirten Aktaş, iki bankanında İnegöllüler tarafından kabul görmüş, İnegöl’ün ekonomik hayatına değer katmış önemli bankalar olduğunu dile getirdi. Aktaş son olarak iki kurumada İnegöl’e, İnegöl sanayi ve ekonomisine katkıları için teşekkür ederek tüm çalışanlarına kolaylıklar ve başarılar diledi.

Ziyaretleriyle bizi onurlandırdılar diyerek başkan Aktaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden kurum müdürleri “Başkanımızla İnegöl ekonomisinin genel gidişatı, genel piyasalar konusunda bir takım görüşmelerimiz oldu, kendileriyle fikir alışverişinde bulunduk” diyerek İnegöl’de hizmet vermekten dolayı mutlu olduklarını ve İnegöl ekonomisine destek vermeye devam edeceklerini belirttiler. İnegöl’de iş yapan firmalara da başarılar dileyen kurum müdürleri, başkan Aktaş’a da ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.