Havadis16.com - 09 Aralık 2018, Pazar

BAŞKAN DÜNDAR’DAN CHP’YE ZİYARET

26 Ocak 2016
BAŞKAN DÜNDAR’DAN CHP’YE ZİYARET için yorumlar kapalı
BAŞKAN DÜNDAR’DAN CHP’YE ZİYARET

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, CHP Bursa İl Başkanlığı görevine seçilen Şadi Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yardımcıları Hasan Hüseyin Erdönmez, Halil Döner, Cem Kürşad Hasanoğlu ve Yunus Şahin ile birlikte makamında ziyaret ettiği Şadi Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Dündar, “Hepimiz Bursa en güzel hizmetleri sunmak adına çalışıyoruz. Osmangazi Belediyesi olarak siyasi partiler ile iyi bir diyalog içerisindeyiz. Eleştirilere ve tavsiyelere kapımız her zaman açık. Yapmış olduğumuz çalışmaları, Osmangazi Belediye Meclisi’nde ortaklaşa aldığımız kararlar neticesinde gerçekleştiriyoruz. Güzel bir ortamımız var. Osmangazi’de güzel işler yapıyoruz. Tüm bu hizmetleri kişi ve düşünce ayırt etmeden gerçekleştiriyoruz.  Osmangazi’de yaşayan 813 bin vatandaşın tamamına hizmet götürüyoruz” dedi.

Hedeflerinin Osmangazi’ye ve Bursa’ya en güzel hizmetleri sunmak olduğunu ifade eden Başkan Dündar, “Bu hedefimizde CHP Bursa İl Başkanlığı’nın bizlere vermiş olduğu katkı çok önemli. Bizler gibi sizler de mahalleleri geziyorsunuz. Vatandaşların sizlerden talepleri oluyor. Bu talepleri bizlere de ulaştırırsanız, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına koordineli bir şekilde çalışmış oluruz. CHP İl ve İlçe yönetiminin yaptığımız çalışmalarda yanımızda olması çok önemli. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir de, “Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’ı tanımış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Başkanımız her zaman meselelere pozitif yaklaşan bir karaktere sahip. CHP Bursa İl Başkanlığı olarak bizler de yapıcı muhalefet yapmaktan yanayız. Ortada bir sorun gördüğümüzde bu sorunun çözümü noktasında birlikte hareket etmeliyiz. Osmangazi, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden bir tanesi. Hem adıyla hem de geçmişiyle büyük bir değere sahip. Osmangazi’nin daha modern bir seviyeye taşınması hepimizin görevi. Bundan sonraki siyaset anlayışımız diyalog kuran, iş birliği yapan ve yapıcı bir çerçevede olacaktır. İktidar ile muhalefet birlikte hareket edip çalışırsa hatalar daha az olacaktır” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.