Havadis16.com - 15 Aralık 2018, Cumartesi

Başkan Dündar’dan Şahin Yılmaz’a yardım sözü

30 Ağustos 2013
Başkan Dündar’dan Şahin Yılmaz’a yardım sözü için yorumlar kapalı
Başkan Dündar’dan Şahin Yılmaz’a yardım sözü

Şahin Yılmaz İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği yöneticileri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

2013-2014 eğitim öğretim yılı öncesi Başkan Dündar’ı makamında ziyaret eden Şahin Yılmaz İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Yöneticileri, Osmangazi Belediyesi’nin eğitime olan katkıları için Dündar’a teşekkür etti. Yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi, okullarındaki hazırlıkların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Okul Aile Birliği yöneticileri, akademik olarak son derece başarılı olan okullarının, değişen eğitim ve öğretim sistemi ile birlikte, 2012-2013 eğitim öğretim yılında ikili eğitime geçtiğini söyleyerek, başkan Dündar’dan, yeni eğitim öğretim yılı öncesi okullarına, başta çevre düzenlemesi olma üzere bazı konularda destek olmasını istediler.

Yunuseli Mahallesinde bulunan Şahin Yılmaz İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Yöneticilerini Makamında kabil eden Başkan Mustafa Dündar, “Biz, yalnızca kaldırım, asfalt, kanalizasyon ve temizlik gibi klasik belediye işleri ile uğraşmıyoruz. İlçemizdeki sağlık ocakları, okullar ve camilerimize de, ihtiyaçları doğrultusunda büyük destek sağlıyoruz. Geçtiğimiz yıl 200 civarında okulumuza çevre düzenlemesi, spor sahaları, oyun grupları ve bakım onarım yardımı yaptık. Bir plan çerçevesinde yürüttüğümüz bu çalışmalarımızı, bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi. Ziyaretin sonunda Okul Aile Birliği yöneticileri, Başkan Dündar’a, okullarında çıkartılan Şahin Bakış dergisi hediye etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.