Havadis16.com - 25 Mayıs 2018, Cuma

Başkan zabıtayı böyle kutladı

8 Eylül 2016
Başkan zabıtayı böyle kutladı için yorumlar kapalı
Başkan zabıtayı böyle kutladı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı, Zabıta Daire Başkanı Mahmut Turna ve birim yöneticileri, teşkilatın 190. kuruluş yıldönümü nedeniyle Başkan Altepe’yi ziyaret etti. Ankara Yolu’ndaki yeni belediye binasında gerçekleşen görüşmede, birimin faaliyetleri ve yapılması gerekenler ele alındı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, zabıtanın kuruluş yıldönümünü kutlayarak başarılı çalışmaların devamını diledi. Zabıtanın Büyükşehir Belediyesi’nin halka en yakın birimi olduğunu kaydeden Başkan Altepe, “3 milyonluk bir şehirde güvenlik ve asayişi sağlamak kolay değil. Çarşıya, pazara, trafiğe düzen getirmek herkesin harcı değil. Tebrik ediyorum” dedi.

Ziyarette telsizle anons yaparak Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nın tüm birimlerine seslenen Başkan Altepe, 190. kuruluş yıldönümünün ve yaklaşan Kurban Bayramı’nın hayırlar getirmesini diledi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı ise Başkan Altepe’ye zabıta teşkilatına verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti. Bursa halkına hizmette Başkan Altepe’nin her zaman için desteğini gördüklerini kaydeden Çakmaklı, var olan desteğin artarak sürmesini beklediklerini ifade etti.

Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı ve Zabıta Daire Başkanı Mahmut Turna, ziyaretin anısına Başkan Altepe’ye çiçek takdim etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.