Havadis16.com - 09 Aralık 2018, Pazar

Bayan futbolcular destek bekliyor

30 Ağustos 2013
Bayan futbolcular destek bekliyor için yorumlar kapalı
Bayan futbolcular destek bekliyor

Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi takımlarından Malatya Bayanlar Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

TFF tarafından düzenlenen Kadınlar Futbol 2. Ligi’nde ikinci sezonunu geçirecek olan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor. Haftada 2 antrenmanla yeni sezona hazırlanan bayan futbolcular, haftada bir günde Yeşilyurt’ta kros yapıyor.
Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili açıklamada bulunan Malatya Bayanlar Spor Kulübü Başkanı Doğan Çelebi, 20 gündür yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini kaydederek, lig başlangıcına kadar hazır hale gelmeyi planladıklarını söyledi.
Çelebi, ligde ikinci kez mücadele edeceklerini anımsatarak, “Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar Futbol 2. Liginde kendi çabalarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu sezon ligde ikinci yılımızı yaşayacağız” dedi.
Malatya kamuoyundan takıma destek verilmesini beklediklerini ifade eden Çelebi, “Amacımız Malatya’da bayan futbolunu geliştirip, kızlarımızın iyi bir ortamda spor yapmalarını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da birkaç gönüllü arkadaşımızla elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ancak çoğu zaman bizimde bazı şeylere gücümüz yetmiyor. Bu anlamda Malatya kamuoyundan destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bayan futbolcular destek bekliyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.