Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

Belediye personeline indirim protokolü

9 Mayıs 2018
Belediye personeline indirim protokolü için yorumlar kapalı
Belediye personeline indirim protokolü

 

 

Nilüfer Belediyesi ile Queen Medikal&Estetik arasında imzalanan protokolle, belediye personeli ve birinci derece yakınları, özel indirim fırsatlarından yararlanacak.

 

Nilüfer Belediyesi, çeşitli kurum ve kuruluşlarla protokol imzalayarak personelinin özel indirimlerden yararlanmasını sağlıyor. Son olarak Nilüfer Belediyesi ve Queen Medikal&Estetik arasında imzalanan protokol kapsamında belediye çalışanları güzellik merkezinin uygulamalarından özel indirimlerle yararlanacak. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve Queen Medikal&Estetik adına Gürsu Akanok ile Gülsema Beyreli tarafından imzalanan protokolle birlikte yüz gençleştirme işlemlerinde nakitte yüzde 10 ila yüzde 40 arasında indirimler uygulanacak. Destekleyici saç uygulamalarında nakitte yüzde 10, vücut uygulamalarında yüzde 10 ile yüzde 40, yaşam için şifreleme uygulamalarında da yüzde 20 ila yüzde 40 arasında fiyatlarda indirim yapılacak.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde imzalanan protokol sonrasında Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, atılan imza ile belediye personelinin, güzel ve kaliteli bir hizmetten daha indirimle faydalanma imkânı bulacaklarını söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.