Havadis16.com - 19 Haziran 2018, Salı

Belgelerini aldılar

6 Ağustos 2016
Belgelerini aldılar için yorumlar kapalı
Belgelerini aldılar

İznik Belediyesi bünyesinde kendi branş ve alanlarında 2016 Eğitim ve Öğretim dönemi yaz dönemi kapsamında Yazı İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Gelir Şefliği,Fen İşleri Müdürlüğü, Sosyal Tesisler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü Birimlerinde görev yaptılar.

Uludağ Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi,Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulu, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, İsparta Meslek Yüksek Okulu ve Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Üniversite ve Lise öğrencileri başkanlık makamında bir süre sohbet eden Başkan Sargın, Okudukları bölümler hakkında öğrencilerden bilgi aldı. Staj eğitiminin çalışma hayatına atılan bir adım olduğunu belirten Sargın, “Staj eğitimi için kurumumuzda çalıştıkları süre içerisinde gösterdikleri azim ve gayretlerinden dolayı öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Sizler bu ülkenin geleceklerisiniz.Türkiye gelecek nesilden çok işler bekliyor. Yarınlar sizinle gündüze ve düze çıkacak. Farklı alan ve branşlarda meslek eğitimi alan öğrencilerimizden gelecekte umutluyuz” dedi. Belediye Başkanı Osman Sargın, görüşme sonunda öğrencilere başarılarından dolayı “Teşekkür Belgesi” verdi.

Öğrenciler ise yaptıkları açıklama da ” Meslek hayatı için bizlere büyük deneyimler kazandıran İznik Belediyesi çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz” ifadesinde bulundular.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.