Havadis16.com - 16 Ocak 2019, Çarşamba

Ben Bilmem Eşim Bilir 28 Eylül yeni bölüm

28 Eylül 2013
Ben Bilmem Eşim Bilir 28 Eylül yeni bölüm için yorumlar kapalı
Beyler güçlerini, hanımlar isabet yeteneklerini konuşturacak!
Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümde beyler güçlerini, hanımlar ise isabet yeteneklerini konuşturacak!

Bu bölümde; Funda – Yelkan İşkorkutan, Burcu Gökcek-Alper Kosova, Gözde Yasarı -Volkan Dinç ve Leyla -Fatih Öner çiftleri yarışacak.

İlk oyunda 5 çift en hızlı şekilde arabanın içindeki anahtarları bulup, elenmemek için mücadele edecek. Hanımlar anahtarı bulmak arabanın altını üstüne getirecek, adeta arabayı parçalayacaklar.  Giriş etabından sonra oynanacak oyunu erkekler oynayacak. Beyler eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar 30 kilo ağırlığı indirip kaldırmak için çaba gösterecekler. Beylerin güçlerini göstermeye çalışırken ortaya çıkan görüntüler herkesi güldürecek. Beylerin oynadığı oyundan sonra hanımlar paintbol toplarıyla atış yaparak, karşılarında duran bardakları kırmaya çalışacaklar.

Oynanan üç oyundan sonra en düşük puanı alan çiftler arasında ise önce “Sakar Barmen” ardından “Demir Leydi” oyunu oynanacak. Finale oyununa kalmak isteyen çiftler eleme oyunlarda başarılı olmak ve elenmemek için büyük çaba gösterecekler.

Yarışmacıların Demir Leydi oyununda yumruk vurarak puan almaya çalışması herkesi güldürecek.  Finale kalan iki çift ise yeni sezonun yeni final oyununu oynayacaklar.

İki çiftin aynı anda oynayacağı bu etapta arka arkaya “Yapıştırcık“ ve “Delikli Masa“ oyunu oynanacak. Oyunları başarılı ve hızlı şekilde oynayan çift, puan alıp diğer çiftin önüne geçmeye çalışacak. Etabı önce tamamlayan ve rakibine fark atan yarışmacı sıfır kilometre arabanın sahibi olacak.

işte yeni bölüm fragmanı;
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.