Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Bensiz yapamaz elenir!

20 Mart 2013
Bensiz yapamaz elenir! için yorumlar kapalı
Bensiz yapamaz elenir!

Pazar akşamı 6’ncı sezonu Star TV’de başlayan ‘Survivor Ünlüler Gönüllüler’ yarışmasında gönüllü yarışmacılar, ünlüler kadar dikkat çekiyor.

Gönüllüler takımında yer alan bir isim özellikle seyircilerin beğenisini topluyor. Yapılan anketlerde dünyanın en etkileyici kadınlarının başında yer alan ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima’nın benzeri olan Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı’nın sevgilisi hostes Gül Fakı da Survivor’da yarışıyor.

SPİKERLİK KURSUNA GİDİYOR

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Tuncay Şanlı, Survivor’da Adrina Lima’ya olan benzerliğiyle dikkat çeken sevgilisi Fatmagül Fakı için “Fatmagül hostesliği bırakıp spiker olmaya karar vermişti. Bunun için de diksiyon dersleri alıyordu. Ancak Acun’un ekibinden bir arkadaşı Survivor’da yarışmayı teklif edince kursunu durdurdu. Gitmeden önce çok stresliydi. Bu yüzden de onu karşıma alıp ‘Oraya git ve gerçek kişiliğini yansıt’ dedim. Ve dün onu büyük bir zevkle izledim. Beklediğimin üzerinde performans sergiledi. Panama’ya yolcu ederken ‘Git nasılsa erkenden dönersin’ dedim. O da bana ‘Sonuna kadar kalacağım, sen de yanıma geleceksin’ diye takıldı. İlişkimiz ciddi ve birbirimize çok düşkünüz. Yine de bensizliğe dayanamaz erkenden gelir diye düşünüyorum. Belki de açlıktan ve yorgunluktan aklına bile gelmem.”

yerli_adriana_fatmagul_faki_ekrana_kilitledi_1

“GÜZELLİK HER ŞEY DEĞİL”

 

Tuncay Şanlı tanıştıklarında Adriana Lima’ya benzediğini fark etmediği sevgilisinin, güzelliğindense kişiliğiyle ilgilendiğini “1,5 yıldır beraberiz. İlk tanıştığımızda Adriana Lima’ya olan benzerliğini fark etmedim. Gazetelerde bu yönde haberler yapılınca fark ettim. Zaten o gözle de hiç bakmadım. Yarışmada da güzelliğinden çok duruşu konuşuldu. Hanımefendi bir duruşu var. Beni de en çok bu tarafı etkiledi. Bazen güzellik her şey değildir.” şeklinde anlattı.

(sondakika.com)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.