Havadis16.com - 26 Eylül 2018, Çarşamba

Besaş’dan Şoförlere iş hayatında davranış eğitimi

31 Ocak 2014
Besaş’dan Şoförlere iş hayatında davranış eğitimi için yorumlar kapalı
Besaş’dan Şoförlere iş hayatında davranış eğitimi

 

BESAŞ’ın dış yüzü olan ve müşterilerle birebir kontakta olan şoförlere, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde iş hayatında davranış eğitimi verildi.

Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Eğitmen Seyit İnce, Besaş’ta görevli 44 şoföre insan psikolojisi, sosyal yaşam, davranış bozuklukları, davranışı etkileyen faktörler ve iş hayatında olması gerek davranış biçimi hakkında bilgiler verdi.
Besaş Genel Müdürü Mustafa Bektaş, “İçinde yaşanılan toplum ve bireyin topluma uyum gösterme çabalarının alt yapısında, insanın kendi objektifliğini yitirmeden olayları, karşısındaki insanın içinde bulunduğu durumu ve onun görüş açısını dikkate alarak değerlendirmesi ve ona göre davranamaması yatmaktadır.

Bu anlayış insanlara aktarılabildiğinde, insanların birbirlerine yakınlaşmasına, sevgi ve saygı duymasına yol açar. Bunun iş hayatında uygulanması iş yerindeki çalışma ortamının daha güvenli, anlaşılabilir ve uyumlu olması neticesini doğurur. Biz Besaş olarak tüm çalışanlarımızı bir aile olarak kabul ediyoruz” dedi.

Bektaş; Besaş ailesi olarak sektöründe Türkiye’deki firmalar arasında ürün, hizmet kalitesi ve çalışma anlayışıyla fark edilen lider bir firma olarak, örnek olamaya emin adımlarla devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.