Havadis16.com - 17 Aralık 2018, Pazartesi

Bilişimciler Vali Karaloğlu’nu ziyaret etti

31 Ağustos 2013
Bilişimciler Vali Karaloğlu’nu ziyaret etti için yorumlar kapalı
Bilişimciler Vali Karaloğlu’nu ziyaret etti

Bilişim Sektörü İşadamları Derneği (BİSİAD) Yönetim Kurulu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Kısa adı BİSİAD olan Bilişim Sektörü İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akın ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, yeni Bursa Valisi Münir Karaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BİSİAD Başkanı Osman Akın, ziyarette Vali Münir Karaloğlu’nu 27-28 Eylül tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Yazılım Kongresi ve Sergisi” ne davet etti.

Vali Karaloğlu’na kongre hakkında bilgi veren Osman Akın, “Tüm yazılım firmalarının ve sektörün önemli ihtiyaçlarının başında, geleceğe ilişkin stratejilerin oluşturulması ve yenilikçi ürün geliştirebilmesi gelmektedir. Hâlihazırda yazılım konusunda hızlı bir ivme yakalamış olan Türkiye’nin, ivmesini devam ettirebilmesi için güncel teknolojiyi takip etmek ve ötesine geçmek ile ilgili ihtiyaçları mevcuttur. İşte biz BİSİAD olarak tam bu kilit noktada gerekeni gördük ve hareket geçtik. Bu kongre bu yıl Bursa’mız için bir fırsattır” diye konuştu.

Bilişimciler Vali Karaloğlu’nu ziyaret etti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.