Havadis16.com - 20 Eylül 2018, Perşembe

BİR OLACAĞIZ, İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ

25 Mart 2016
BİR OLACAĞIZ, İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ için yorumlar kapalı
BİR OLACAĞIZ, İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik Batum Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu sohbette vatandaşlar ile bir araya geldi.Batum Kültür ve Dayanışma Derneği’nde gerçekleşen sohbete, Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Meclis Üyeleri Öner Erim, İskender Şen, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Uslu ve Dernek Başkanı Kadir Yüksek katıldı.

Başkan Sargın buradaki konuşmasında “Bizler güçlü bir ülkenin güçlü vatandaşlarıyız.2023 hedeflerine emin adımlar ile ilerleyen bir ülkenin vatandaşlarıyız. Etrafımızda ve ülkemizde olan bu kadar olaylara rağmen paramız eskisi gibi değer kaybetmiyor, işsizlik artmıyor, fabrikalar kapanmıyor ve bunun gibi daha yüzlerce gelişme. Bunlar güçlü bir devlete sahip olmamızdan ve devletimizin arkasında sizler gibi milyonlarca vatandaşımızın hayır dualarından kaynaklanıyor. Bu gelişmelerden rahatsız olanlar, ülkemize hep çelme takmak istiyor. Ama bunu da bozacak olan, sizden isteğim hep dik olalım, hiçbir zamanda birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Resulullah döneminde olduğu gibi bugünde aramıza fitne, fesatlar sokmak isteyenler olabilir. Ama onlara asla taviz vermeyelim. Biz hep bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Hep Birlikte kurduğumuz bu ülkeyi inşallah hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız diyor, hepinize hayırlı cumalar ve iyi akşamlar diliyorum” dedi.

Başkan Sargın daha sonra ilçede gerçekleşen ve gerçekleşecek olan projeler hakkında vatandaşlar ile soru-cevap şeklinde bilgi alışverişinde bulundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.