Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

Biz bitsek bile bu dava bitmeyecek

3 Nisan 2014
Biz bitsek bile bu dava bitmeyecek için yorumlar kapalı
Biz bitsek bile bu dava bitmeyecek

Saadet Partisi’nden Osmangazi Belediye Başkanlığına aday olan Gökhan Gerçek, seçim sonuçlarını değerlendirdi, Gerçek, “Biz bitsek bile bu dava bitmez” dedi.

Saadet partisi Osmangazi ilçe yönetim kurulu seçim sonrası ilk haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu ve seçimlerin değerlendirildiği toplantıda konuşan Saadet Partisi yönetim kurulu üyeleri başarılı bir seçim kampanyası yürüttüklerini fakat bu çalışmanın sandığa yansımadığını belirttiler. 30 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendiren Saadet Partisi Osmangazi Belediye Başkan Adayı Gökhan Gerçek “30 Mart Mahalli İdareler Seçim sonuçlarının şehrimize, ülkemize, milletimiz ve bütün insanlığa huzur, barış ve saadet getirmesi temenni ediyoruz” dedi.

Gerçek AK Parti’nin belediye seçimlerini ısrarla genel seçim havasına sokmaya çalıştığını ve seçimin, Başbakan Erdoğan için bir referandum havasında yürütüldüğünü ifade ederek, “Bunu da başardılar” dedi. 7 aydır müthiş bir çalışma ve enerji ile koştuklarını söyleyen Gerçek, “Biz halktan aldığımız sinerjiye dayanarak kazanacağımıza inanıyorduk, vatandaşlar gittiğimiz her yerde gönlümüzde siz varsınız dediler fakat bize teveccüh gösterenler, gönül verenler maalesef gönlünü sandığa yansıtamadı. Aldığımız 20 bin 967 oy’la, Yüzde 4,2’lİk bir kitle ‘Ben bireysel tercih olarak Türkiye’nin genel siyasetine değil, Osmangazi’nin geleceğine oy veriyorum’ demiştir” ifadelerini kullandı.

Partililere seslenen Gerçek, “Üzülmeye de sevinmeye vaktimiz yok! Önümüzde 2015 yerel seçimleri var. Biz bitti desek bile bu dava bitmeyecek. Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır… Aynı aşk, şevk ve heyecanla yeniden Bismillah diyoruz…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.