Havadis16.com - 25 Eylül 2018, Salı

Bozbey: “Atlas Mahallesi’nin geleceğini şekillendireceğiz”

11 Mart 2017
Bozbey: “Atlas Mahallesi’nin geleceğini şekillendireceğiz” için yorumlar kapalı
Bozbey: “Atlas Mahallesi’nin geleceğini şekillendireceğiz”

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada projesi kapsamında Atlas Mahallesi’ni ziyaret etti. Halkla bir araya gelen Bozbey, yapacakları yeni çalışmalarla mahallenin geleceğini şekillendireceklerini söyledi.
Makamını Atlas Mahalle Meydanı’na taşıyan Bozbey, ilk olarak Mahalle Muhtarı Abdullah Arslan ile görüştü. Atlas Mahallesi’nin Nilüfer’in en köklü mahallelerinden biri olduğunu kaydeden Başkan Bozbey, “Burası son yıllarda rağbet gören mahallelerimizin başında geliyor ve bölgede nüfus artışı başladı. Doğal güzellikleriyle ünlü olan bu mahallemizde gerekli alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yaparak, Atlas’ın geleceğini şekillendireceğiz” dedi.
İl merkezine ulaşımda yaşanan sıkıntının çözülmesi için de Bursa Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçeceklerini söyleyen Mustafa Bozbey, “Ulaşım bölgede önemli bir sorun. Buradaki 4 mahalleyi de ilgilendiriyor ve Çalı Mahallesi bağlantı yolunun daha sağlıklı yapılması için Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçerek üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” diye konuştu.
Atlas Mahallesi Muhtarı Abdullah Arslan da, Nilüfer Belediyesi’nin hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, mahallede parke taşı ve kaldırım meselesinin bir an önce çözülmesini istedi.
Gün boyunca çalışmalarını Başkan Burada Karavanı’nda sürdüren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, mahallede incelemelerde de bulundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.