Havadis16.com - 14 Aralık 2018, Cuma

Bozbey Kadriye Mahallesi’nde sorunları dinledi

12 Ağustos 2017
Bozbey Kadriye Mahallesi’nde sorunları dinledi için yorumlar kapalı
Bozbey Kadriye Mahallesi’nde sorunları dinledi

 

‘Başkan Burada’ karavanıyla makamını Kadriye Mahallesi’ne taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ulaşım sorununun Büyükşehir Belediyesi tarafından çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Başkan Burada’ karavanıyla makamını bu hafta Kadriye Mahallesi’ne taşıdı. Vatandaşlarla görüşen Başkan Mustafa Bozbey, talep ve sorunları dinledi. Başkan Bozbey’e hizmetleri için teşekkür eden Kadriye Mahallesi Muhtarı Muhittin Aydın, en önemli sorunlarının Çalı ile merkeze bağlanan yolda yaşanan sorun olduğunu söyledi. Yolun bozuk olduğunu söyleyen Muhtar Aydın, konuyu defalarca Büyükşehir Belediyesi’ne ilettiklerini ancak sorunun çözülmediğini söyledi. Muhtar Aydın, “Çalı ile bağlantımızı sağlayan yolumuz uzun zamandır çok kötü. Zeminin aşırı bozuk olması zaman zaman ulaşımı olumsuz etkiliyor. Büyükşehir Belediyesi’ne konuyu defalarca ilettik ancak sonuç alamadık” dedi.

Aydın ayrıca Başkan Bozbey’den cami ve Deliklitaş mesire alanının çevre düzenlenmesini de talep etti.

Kırsal mahallelerin taleplerinin çözümü için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Başkan Bozbey, yol sorununun giderilmesi noktasında gereken adımları atacaklarını söyledi. Konunun takipçisi olacaklarını belirten Bozbey, çevre düzenlemeleri için de ilgili müdürlüklere talimat verdi.

Başkan Bozbey gün boyu Kadriye Mahallesi’nde vatandaşlarla biraraya gelerek sohbet etti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.