Havadis16.com - 19 Aralık 2018, Çarşamba

BTSO olarak Dubai’ye çıkarma yaptık.

20 Şubat 2018
241 kez okundu
BTSO olarak Dubai’ye çıkarma yaptık. için yorumlar kapalı

BTSO olarak Dubai’ye çıkarma yaptık. Burada düzenlenen GULFOOD (Gıda Fuarına) katılım sağlayan 46 İşadamımız dün fuarı gezdiler, bugün ve yarın ikili görüşmelerde bulunacaklar.

1

17-22 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai B.A.E’de düzenlenen GULFOOD 2018 Fuarı’na katılan  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na üye firmaların stantlarına ise ilgili büyük. BTSO’nun Dubai deki GULFOOD Fuarına Bursa ‘dan stant açarak katılım sağlayan firmaları BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur ve Dubai Grubu’nun Başkanı Meclis Üyesi Burhan Sayılgan ile gezerek bilgi alış verişinde bulunduk. Tabii Dünya markası Marmarabirlik de diğerleri gibi gururumuz oldu. Başkan Hidamet Asa ilginin yüksek olduğunu söyledi.

11

Bugün Ülke ekonomimiz için önemli bir gün BTSO organizasyonunda Dubaiye gelen işadamlarımız Dubai Ticaret Merkezi’nde ikili görüşmelerde yabancı iş adamları ile görüşmelerde bulunacaklar. Dubai Türk Dış Ticaret Ateşesi Hasan Önal BTSO grubu olarak bizlere ikili görüşmelerden önce kısa bir bilgilendirmede bulundu. Ardından protokol takdimi yapıldı.

10

Dubai Ticaret Merkezi’nde Türk Ticaret Ateşeliği’nin düzenlediği ikili görüşmeler için BTSO’nun organizasyonunda işadamlarımız son hazırlıklarını yaptı. İnşallah hayırlı görüşmeler yapacaklar. Çünkü ön bağlantılar olumlu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.