Havadis16.com - 24 Eylül 2018, Pazartesi

BU OYUNU HEP BİRLİKTE BOZACAĞIZ

14 Mart 2016
BU OYUNU HEP BİRLİKTE BOZACAĞIZ için yorumlar kapalı
BU OYUNU HEP BİRLİKTE BOZACAĞIZ

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı Ankara’da meydana gelen hain saldırıyı lanetleyerek” Aziz milletimiz bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha çok birbirine sarılmalıdır” dedi.

Ülkeyi büyük acıya boğan Ankara’daki bombalı saldırının ardından tepkiler çığ gibi büyüyor. Ak Parti Yıldırım ilçe Başkanı Hüdayi Yazıcı da yaptığı yazılı açıklama ile saldırıyı lanetledi. İlçe Başkanı Yazıcı “Bu saldırı sadece masum insanlarımıza değil, tüm insanlığa yapılmış saldırıdır. Milletçe lanetliyoruz. Ülkemizin bütünlüğüne, halkımızın birlik ve beraberliğine kasteden bu saldırılar, hükümetimizin, askerimizin ve emniyet güçlerimizin terörle mücadele konusundaki azmini ve kararlılığını daha da arttıracaktır” dedi.

BU TERÖR SONLANACAK

Son 5 ayda Türkiye’nin kalbi Ankara’da 3. defa hain saldırı gerçekleştiğini, bunun hedefinde büyüyen, güçlenen lider Türkiye olduğunu söyleyen AK Parti Yıldırım ilçe Başkanı Hüdayi Yazıcı açıklamasında, “Ülkemizde  bombalarla,  hain saldırılarla  huzur ortamını bozup, kaos havası vermek istiyorlar. Güvensiz ülke görünümü verip, güçsüzleştireceklerini sanıyorlar. Irak, Suriye gibi bölüp, parçalamak ve yönetmek istiyorlar. Bu kalleşçe saldırılarla, hain amaçlarına asla ulaşamayacaklardedi.

İlçe Başkanı Yazıcı açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Türkiye artık hasta ülke değil. Deniz aşırı ülkelerden gelecek telefonlarla da emir alan ülke hiç değil. Biz tarihten aldığımız güç ve canımızı adadığımız değerlerimizle büyük bir ülkeyiz. Masumların, mazlumların  umuduyuz. Ülkemizin birlik ve beraberliğine, bölünmez bütünlüğüne yönelik saldırılar kurulan tuzakların bir parçasıdır. Aziz milletimiz bu hain saldırılar karşısında her zamankinden çok daha birbirine sarılmalıdır, kenetlenmelidir. Teröre, teröriste ve terörün arkasındaki odaklara karşı ancak tek bir yumrukla bu oyunu bozabiliriz. Ve bozacağız da. Aziz milletimiz bilmelidir ki, Devletimizin tüm kurumlarının milletimizle iş birliği içinde yürüttüğü terörle mücadele inşallah başarıyla neticelenecek ve terör sonlandırılacaktır. Bu vesile ile hain saldırıyı lanetlerken,  ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yarıla vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.