Havadis16.com - 11 Aralık 2018, Salı

BU SÖMESTİRDE VAR MISIN EĞLENMEYE?

25 Ocak 2016
BU SÖMESTİRDE VAR MISIN EĞLENMEYE? için yorumlar kapalı
BU SÖMESTİRDE VAR MISIN EĞLENMEYE?

Zafer Plaza, Sömestir Tatiline giren öğrenciler ve aileleri için birbirinden renkli etkinlik ve indirimlerden oluşan keyifli karne armağanları hazırladı.

Armağan Oyuncak İle Lego Eğlencesi: Çocuklar Sömestir tatilinin tadını herkesin çok sevdiği Legolar ile yaratıcılıklarını konuşturarak çıkaracak.

Minik Ustalar Atölyesi : Minikler Atölyelerde hayal gücü; el becerisi ve kas kontrolü gelişimini sağlayan keçeden çanta, saat, kardan adam çerçevesi ve pufidik yastık yapmanın tadı bir başka olacak.

Sihirbaz Gösterisi : Çocuklar Sihirbazın birbirinden ilginç Showlarına tanık olacak.

Şirine, Batman ve Superman ile Fotoğraf Çekimi : Çocuklar Şirine, Batman ve Superman ile hatıra fotoğrafı çektirmenin keyfini doya doya yaşayacak.

Bimeks ile Tekno Oyunları’ nda : Çocuklar Bimeks’in keyifli etkinlikleriyle hem teknolojiyi yakından takip edecekler, hem de eğlenerek öğrenecekler.

Jokerland’ da Oyuncakların Keyfi’ nde : Jokerland’ da eğlenceli oyuncakların keyfi çıkarılacak.

Çocuklar için Sömestir Tatili, oldukça eğlenceli geçecek. Zafer Plaza, çocuklar ve gençler için yine harika bir etkinlik programı hazırladı. 15 gün boyunca dolu dolu eğlence Zafer Plaza’da olacak.

Çocuklar  ilgilerini oldukça çekecek olan Şirine, Batman ve Superman ile hatıra fotoğrafı çektirmenin keyfini doya doya yaşayacak. Bu arada Bursa’nın en modern sinema kompleksi Cinetech Sinemaları tatil filmleriyle çocuklara eğlenceli saatler yaşatacak.

Ayrıca sömestir tatilinde yetişkinler de unutulmadı. Çocuklar eğlenirken Aileleri de Zafer Plaza AVM’de Tam Puan Kart ile yapacakları alışverişlerine tatil kazanma şansını yakalayacak.

Sömestir Alışverişlerine Uludağ Tatili Hediye!

23 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında yapılan Sömestir alışverişlerinde en fazla Tam Puan toplayan bir kişiye, Uludağ Erta Soyak Otel’de 2 gece 3 gün çift kişilik tatil Zafer Plaza’dan hediye!

PROGRAM

23-24-25-26 Ocak – 14:00-18:00 / Armağan Oyuncak İle Lego Eğlencesi

27-29 Ocak – 14:00-18:00 / Minik Ustalar Atölye Çalışmalarında çocuklar keçeden ürünler yaparak eğlenceli saatler geçirecekler.

30 Ocak  Cumartesi – 16:00-17:00 / Çocuklar Sihirbazın birbirinden ilginç Showlarına tanık olacak.

31 Ocak  Pazar – 16:00-17:00 / Çocuklar Şirine ile hatıra fotoğrafı çektirecekler.

01-07 Şubat tarihleri arasında  / Çocuklar Bimeks’in keyifli etkinlikleriyle hem teknolojiyi yakından takip edecekler, hem de eğlenerek öğrenecekler.

6 Şubat Cumartesi / 14:00-18:00 / Çocuklar Şirine ile hatıra fotoğrafı çektirecekler.

JOKERLAND’ da Süper Oyuncaklarla hem promosyonlardan faydalanın, hem de eğlenceli oyuncakların keyfini yaşayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.