Havadis16.com - 21 Mayıs 2018, Pazartesi

Bu tiwit işinden etti!

15 Temmuz 2016
Bu tiwit işinden etti! için yorumlar kapalı
Bu tiwit işinden etti!

Dün gece Fransa’nın Nice kentinde 14 Temmuz Ulusal Günü kutlamaları sırasında kalabalığın içine dalarak 84 kişinin ölümüne neden olan saldırı olayına AA muhabirinin attığı tivit, işinden etti.
Tüm dünyayı üzüntüye boğan saldırının hemen ardından şahsi twitter hesabından “Fransa’daki saldırıda halkın arasına dalan kamyonun freni patlamıştır…Terör değildir…”
yorumu yapıp altına da güzel yüz sembolü ekleyen AA muhabiri Ali Kahrıman’ın bu paylaşımı tepkilere yol açınca, ilk olarak mesajını sildi, ardında hesabını kapattı. Ancak bu geri adımı çalıştığı korum tarafından dikkate alınmadı ve Ali Kahrıman’ın AA ile ilişiği anında kesildi.
AA tarafından konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada , mesaj sorumsuz bir paylaşım olarak ifade edilirken, şöyle denildi:
“Fransa’nın Nice kentinde 84 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrasında, sürekli çalışanımız olmayan ve serbest haberci olarak zaman zaman haberlerini kullandığımız Ali Kahrıman isimli şahsın kişisel Twitter hesabından son derece sorumsuz bir paylaşım yaptığı tespit edilmiştir. Bu kişinin Anadolu Ajansı ile tüm ilişiği kesilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.