Havadis16.com - 12 Aralık 2018, Çarşamba

BUGİAD’dan MÜSİAD’a hayırlı olsun ziyareti

20 Mart 2013
BUGİAD’dan MÜSİAD’a hayırlı olsun ziyareti için yorumlar kapalı
BUGİAD’dan MÜSİAD’a hayırlı olsun ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çepni, kısa adı BUGİAD olan Bursa Girişimci İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er ve beraberindeki heyeti kabul etti.

BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden MÜSİAD Bursa Şubesi’ne hayırlı olsun ziyareti. Ali Fuat Er ve beraberindeki işadamı heyeti, yapılan genel kurul sonrası yeniden göreve seçilen Hasan Çepni ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

MÜSİAD Bursa Şubesi Dernek Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çepni, MÜSİAD ile BUGİAD derneklerine üye olan işadamlarının yanı sıra diğer sanayicilere de katkı sağlayabilmeleri adına ortak hareket edebileceklerini söyledi.

MÜSİAD’ın kamu yararına çalışan bir dernek olduğunun altını çizen Çepni, “Genel merkezimizin belirlediği yolda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Özellikle ülke ekonomisini yakından ilgilendiren ve 2023 hedeflerine ulaşmak adına MÜSİAD’lı işadamları olarak
yoğun çaba sarf ediyoruz. MÜSİAD’lı işadamları olarak öncelikli hedefimiz ülke refah seviyesinin yükseltilmesine katkı sağlamak. Bu manada siz gibi diğer STK’larla da işbirliklerine gidebiliyoruz. BUGİAD da bu ülkenin ve bu şehrin güzide STK’larındandır. Umarım bundan sonraki dönemlerde daha sık ortak projelere imza atarız” diye konuştu.

BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er de sanayiciye ile şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak her projede ve konularda ortak hareket etme vurgusu yaptı.

Konuşmaların ardından Hasan Çepni, Ali Fuat Er’e MÜSİAD tarafından hazırlanan raporları takdim etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.