Havadis16.com - 22 Ekim 2018, Pazartesi

Bulgaristan milletvekilleri Bursa’yı havadan izledi

14 Haziran 2015
Bulgaristan milletvekilleri Bursa’yı havadan izledi için yorumlar kapalı
Bulgaristan milletvekilleri Bursa’yı havadan izledi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile bir araya gelen  Bulgaristan Milletvekilleri Fadıllı’da yamaç paraşütü yaparak  Bursa’yı havadan izleme keyfi yaşadılar.

Bulgaristan’dan gelen milletvekilleri ve Nilüfer’in kardeş kenti Ardino Belediyesi heyeti Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile bir günlüğüne makamını taşıdığı Fadıllı’da bir araya geldi.

Bulgaristan dan gelen Kırcaali Milletvekili Saliha Emin, Eskicuma Milletvekili Ceyhan İbrahimov , Varna Milletvekili Ercan Sebahattin,  HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı  Mustafa Ahmet,  Ardino Belediye Başkanı Resmi Murat ve Balgöç Başkanı Yüksel Özkan  Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Fadıllı’da görüştüler.

Başkan Bozbey konuklarını mahalle kahvesinde ağırladı ve onlara Fadıllı hakkında bilgi verdi.  Mahalle halkının da katıldığı sohbetin ardından Başkan Bozbey ve konuk heyet Nilüfer Belediyesi bünyesinde 2009 yılından bu yana Fadıllı Mahallesi’nde hizmet veren Nilüfer Havacılık Tesislerine gittiler. Bulgaristan heyeti tesislere hayran kaldıklarını belirttiler. HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı  Mustafa Ahmet ve Eskicuma Milletvekili Ceyhan ibrahimov  ise yamaç paraşütü deneyimi yaşadılar. Mustafa Ahmet ve Ceyhan ibrahimov  Nilüfer Hava Sporları Birimi Sorumlusu Rasim Kuşçu’nun eşliğinde paraşüt ile Bursa semalarında uçtular. Bursa’yı havadan seyretmenin anlatılmaz bir duygu olduğunu belirten  HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı  Mustafa Ahmet ve Eskicuma Milletvekili Ceyhan İbrahimov   Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür ettiler .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.